Günaydın Steak House İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Günümüzde git gide yaygınlaşmaya başlayan ve kısa sürede adını pek çok şehirde duyurmayı başaran Günaydın Steak House, pişirme merkezleriyle de son derece kaliteli bir hizmet vermektedir. Böylesine devleşmeye hazır bir firmanın ise iş arayan arkadaşlarımız çalışma şartlarını ve maaşlarını merak etmişler. Peki bu yeni firmanın çalışma şartları nasıldır ve maaşları ne kadardır?

Günaydın Steak House Çalışma Şartları

Günaydın Steak House firmasının herhangi bir şubesinde çalışmaya başladığınız anda, günlük çalışma süreniz 12 saat olacaktır. İlk vardiya sabah 08:00’dan 20:00’a kadar çalışmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde belirlediği ikinci vardiya ise 10:00 ve 22:00 arasında çalışmaktadır.

Firma henüz yeni yaygınlık göstermeye başlayan bir firma olduğu için, çalışma saatleri ve vardiyalar üzerinde değişiklikler yapılacaktır. Zaten günlük 12 saat bir çalışma dilimi olduğu için firmada daha fazla çalışmanız söz konusu olmamaktadır. Eğer kendi isteğinizle çalışacaksanız da, buna ek olarak mesai ödemesi alamayacağınızı belirtmemizde fayda var.

Günaydın Steak House Maaşları

Merak edilen bir diğer husus da, firmanın maaşları. Firmadaki maaşlarınız yaklaşık 1.200 ile 1.700 TL arasında olacaktır. Ayrıca SSK priminiz aldığınız maaş üzerinden yatırılacaktır. Firmaya gelen müşterilerden veya çalışma performansınıza göre mağaza yöneticilerinden ufak bahşişler alabiliyorsunuz.

Son olarak Günaydın Steak House firmanın, personellerine haftada bir gün izin sağladığını söyleyebiliriz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.