General Mobile Discovery Play Store Uygulama Yüklenmiyor Hatası

General Mobile Discovery kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından birisi de, Play Store’da indirdikleri uygulamanın tam anlamıyla inmiyor olmasıdır. İndirmeye alınan uygulama iniyormuş gibi görünüyor, daha sonra Paused hatası vererek öyle görünmeye devam eder. Paused, yani durduruldu hatası hem Play Store hem de telefonla alakalı olabilir. Peki biz bu sorunu ufak bir yöntemle nasıl aşabiliriz?

VPN Özel Ağ Kurmalıyız

Öncelikle bildiğimiz gibi VPN ağları yani özel ağlar, bu gibi sorunlarda yardımımıza koşuyor. Super VPN uygulamasının apk dosyasını internetten bularak indirmelisiniz. Daha sonra kurulum aşamasına geçmeden, telefonunuz dış etmenlere karşı tedbirli olduğu için güvenlik ayarlarını değiştireceğiz. Uygulamanın apk dosyası indikten sonra Ayarlar > Güvenlik > Cihaz Yönetimi kısımlarına girin. En altta bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretleyin.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra apk uygulamasına girerek VPN programımızı kuralım. Kurulum aşamasında Loading kısmına geldikten sonra, biraz bekleyin ve programın tam anlamıyla kurulmasını izleyin.

Programın kurulumu bittikten sonra karşınıza çıkan seçeneklerden VPN is ready Please click Contiune seçeneğinin hemen altındaki Contiune ve ardından Connect seçeneklerine basalım. Telefonunuzun sol üst kısmına anahtar sembolü geldiyse, VPN hizmeti aktif olmuş demektir.

Şimdi ise beklemede kalan uygulamaların indirim durumlarını tamamen keselim ve Play Store’a tekrar girerek indirelim. Uygulamalarınız sorunsuz bir şekilde inecektir. Uygulamalarınız indikten sonra anahtar sembolüne basarak bağlantıyı kes diyebilir, VPN hizmetini devre dışı bırakabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir