Batarya Canavarı LG X500 Duyuruldu

LG, bataryasıyla adından sürekli söz ettirecek yeni modelini duyurdu. Tam 4.500mAh bataryayla birlikte üretilen cihaz LG X500, şirket tarafından duyuruldu. Özelliklerinin yanında en çok dikkat çekense cihazın bataryası oldu.

Aralıksız 20 Saat Video Oynatabilecek

Kullanıcıların çoğu video ve film izlemeyle mutlu oluyorlar. Bu süreçte de bataryasından sıkıntı çekmeye başlayan kullanıcılar, neredeyse zaman zaman isyan ediyorlar. LG, bu sıkıntıya tamamen çözüm getiriyor. LG X500, tam 20 saat aralıksız video oynatabilecek kapasitede bir batarya gücüyle karşımıza geliyor.

LG X500 Genel Özellikleri

Cihazın ilk olarak işlemci gücünden bahsedebiliriz. LG X500, işlemci gücünü Mediatek MT7650’den karşılayacak. Cihazda 2 GB RAM ve 32 GB depolama kapasitesi bulunacak. Cihazın depolama kapasitesi de microSD kart ile arttırılabilecek. 5.5 inçlik ekran boyutuyla alıcısını bekleyecek cihazın, arka kısmında 13 MP, ön kısmında ise 5 MP kalitesinde kamera bulunacak.

LG X500 Ne Zaman Satılacak?

Cihazın satış zamanı oldukça yakın. LG X500, 9 Haziran günü ilk olarak Güney Kore’de satışa hazır hale gelecek. Daha sonra da kademeli olarak Türkiye’ye ve tüm dünyaya yayılması bekleniyor. Bu durumun kesinliğini, 9 Haziran tarihinden sonra anlayabileceğiz.

LG X500’ün Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Cihazın satış fiyatı ise oldukça makul. LG X500 satışa çıktığı zaman, fiyat etiketinde 285 Dolar miktarını göreceğiz. Türkiye fiyat ile hesaplayacak olursak cihazın fiyatı yaklaşık olarak 900-1000 TL arasında satılacak.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.