Xiaomi Mi 6 Modeli Karşımıza Nasıl Gelecek?

Xiaomi Mi, uzun süredir kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Daha önceleri amiral gemisi modelleri için gayet başarılı performans sergileyen Xiaomi’nin Mi 6 modeli uzun süredir kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Bu meraklı bekleyiş, diğer cihazların başarılı olduğundan dolayıydı.

Cihaz tanıtılmadan önce, cihazın birkaç sistemsel özellikleri de sızdırıldı. Özelliklere baktığımızda, yeni Mi 6 modelinin de kullanıcıların göz bebeği haline geleceğini anlayabiliyoruz.

Fiyatı ve özellikleriyle diğer amiral gemisi ürünlerine fark atacağını söyleyebiliriz. Cihazın biraz gecikmesi de, son sistemsel çalışmalardan kaynaklanıyor. Şirket bünyesinden gelen açıklamalara göre de Mi 6 modeli , bu ayın ortalarında resmi olarak tanıtılacak.

Xiaomi Mi 6 Modeli Karşımıza Nasıl Gelecek?

Mi 6 modelinin sistemsel özelliklerine baktığımızda, gücünü Snapdragon 835 işlemciden alacağını söyleyebiliriz. Ayrıca cihaz, iki farklı şekilde çıkacak. Hem 4GB Ram desteği bulunan, hem de 6GB Ram desteği bulunan cihazlarla karşılaşacağız. 4GB Ram destekli cihazda 64GB, 6GB Ram destekli cihazda ise 128GB dahili depolama alanını göreceğiz.

Aynı zamanda 4K video çekimini destekleyen amiral gemisinin arka kamera çözünürlüğü 12MP, ön kamera çözünürlüğü ise 8MP kalitesinde olacak. Bu ay tanıtılması beklenen Xiaomi Mi 6 modelinin işletim sistemi de Android 7.1.1 Nougat sisteminden oluşacak. Bütün bu özelliklere rağmen de cihaz fiyatının çok uygun olması bekleniyor. Tahminlere ve iddialara göre de cihazın fiyatı sadece 290 dolar olacak.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.