Nokia 9 Bomba Gibi Geliyor

HMD Global alt yapısına giren ve akıllı cihaz çalışmalarına soluksuz şekilde devam eden Nokia, önümüzdeki günlerde de yeni bir tanıtıma hazırlanıyor. Nokia 3,5 ve 6 modellerini tüm dünyaya aynı anda tanıtmasıyla göze çarpan Nokia, önümüzdeki günlerde de Nokia 9 isimli modelini tanıtacak.

Nokia 9’un sistemsel özelliklerinde ise bir farklılık göze çarpıyor. Nokia 9, Nokia OZO Audio desteğini kapsayan ilk Nokia akıllı telefon olacak. Nokia 9 ise, bu özelliği için merakla beklenenler arasında yer alıyor.

Nokia 9 Sistem Özellikleri

Nokia 9, Snapdragon 835 işlemci gücüyle gelebilir. Bu işlemci gücü de piyasa üzerindeki en iyi işlemci güçlerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra üç boyutlu ses desteği sağlana Nokia OZO Audio sistemi de telefona getiriliyor. Aynı zamanda bu sistem kulaklıklar için de uyarlanacak. Yeni sistemi ilk kez kullanacak olan Nokia, bu kozla birlikte ilgileri üzerine çekebilir.

Son zamanlarda telefon piyasasına elveda diyen Nokia, HMD Global alt yapısıyla beraber yeni cihazlarını ışık hızında tanıtmaya devam ediyor. Eski efsane Nokia 3310’un yeni modeliyle gündeme gelen Nokia, kısa süre sonra da Nokia 3,5 ve 6 modellerini tüm dünyaya aynı anda tanıtmıştı. Yine de çalışmalarına hız kesmeyen Nokia, önümüzdeki günlerde de Nokia 9 modelini tanıtacak. Hep beraber telefonun tüm teknik özelliklerini ve modelini ilerleyen günlerde inceleyebiliriz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.