Samsung, Galaxy S9 Çalışmalarına Başladı

Samsung, geçtiğimiz günlerde merakla beklenen Galaxy S8 ve S8 Plus modellerini tanıtmıştı. Bunun yanı sıra şirketten uzun süre bir çalışma yapılmayacağı bekleniyordu. The Bell kaynaklarından gelen bilgilere göre Samsung, geçtiğimiz ay sonunda S9 modeli için çalışmalara başlamış.

Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri, henüz satışa çıkmadı. Ön siparişle satışa sunulan modeller, uzun süre kullanıcılar tarafından da merakla bekleniyordu. Daha yeni tanıtılan ürünlerin yanı sıra, kullanıcılar daha çalışma olmayacağı tahminlerini yapmışlardı. İnternetteki kaynaklara bakılacak olursa, Samsung yeni bir çalışmanın peşine düşmüş gibi görünüyor.

Galaxy S9 İçin Çalışılıyor

Edinilen bilgilere göre Samsung, S8 modellerini tanıtmadan önce S9 modeli için çalışmalara başlamış. Sadece bu iddia internete belirli kaynaklar tarafından sızmış durumda. Açıkçası, böyle bir şeyin kesin olup olmadığı da bilinmiyor. Bütün bu iddialara rağmen şirketin de sessiz kalması, bu duruma biraz olsun kesinlik kazandırabiliyor.

Yeni çalışmanın sistemsel özellikleri hakkında henüz bir bilgi yok. Kullanıcılar ve kaynaklar tarafından da henüz yorum yapılamıyor. Sadece, yeni çalışmanın ekranı hakkında söylentiler var. Bilindiği üzere Samsung, Galaxy S8 modellerinde devasa bir ekran boyutu kullanmıştı. Tahminlere göre Samsung, önümüzdeki çalışmalarında da devasa ekranlarla karşımıza gelebilecek. Samsung Galaxy S9 ekran tahminlerine bakılacak olursa, ekran boyutu 5.8 veya 6.2 inç olarak bekleniyor.

Ayrıca Galaxy Note 8 hakkında da söylentiler var. Önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Note 8 modelinin ekran boyutunun da 6.3 inç olması beklentiler arasında.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.