Xiaomi Mi Band 2 Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon pazarının iddialı isimlerinden Xiaomi’nin akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 2 Özellikleri ve Fiyatı ‘nı yazımızda sunuyoruz.

Hem dijital saat hem de spor aktivitelerinizi takip etmenin yanısıra ayrıca telefonunuzdan bildirimler almak ve titreşimli alarm olarakda kullanabileceğiniz Xiaomi’nin akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 2 Özellikleri ve Fiyatı ‘nı yazımızda sunuyoruz.

Xiaomi Mi Band 2 özellikleri

Genel olarak spor saat kayışlarını andıran konforlu ve sade bir görünüme sahip kayışı ve yine sade, hoş bir şekilde tasarlanan OLED ekrana sahip cihazın kendisiyle Xiaomi Mi Band 2, sadece spordayken değil günlük yaşantınızda da cihazı sürekli kolunuzda taşımak isteyebileceğiniz şık bir tasarımla geliyor.

Üzerinde 270mAh kapasiteli bir bataryası bulunan Mi Band 2 tam 20 günlük pil ömrü sunacağını iddia ediyor ayrıca cihaz hipoalerjenik silikon bandı ile cildinize zarar vermeyecek malzemeden yapılmış.

Xiaomi Mi Band 2 Özellikleri ve Fiyatı

Bluetooth 4.0 bağlantısına sahip olan Xiaomi Mi Band 2, IP67 sertifikasıyla suya ve toza dayanıklı. Zaten bir fitness takip cihazında aksinin beklenmesi saçma olurdu. Fitbit Charge HR isimli piyasada belli bir kaliteye sahip olan cihaza eşdeğer olarak gösterilen Mi Band 2, fiyatıyla herkese hitap ediyor.

Ayrıca IP67 Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık sertifikasına sahip olan Xiaomi Mi Band 2’yi elinizi yıkarken ya da yağmur altında çıkarmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

En Ucuz 7 Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 2 neler sunuyor?

Xiaomi Mi Band 2’nin çeşitli özellikleri sayesinde hem spor aktivitelerinizi takip ediyor hem de daha düzenli ve sağlıklı bir hayata sahip olmanız için önemli veriler elde ediyorsunuz.

Tıpkı her fitness takip cihazı gibi Xiaomi Mi Band 2 de adımlarınızı sayacak, gün içerisindeki uyku ve kalp atış düzeninizi kontrol edecek. Bunlardan ayrı olarak bağlamış olduğunuz Android cihazınıza gelen aramaları cevaplayabilecek, mesajlara ve diğer önemli bildirimlere göz atabileceksiniz.

Cihazda bulunan OLED ekran sayesinde arama ve bildirimlerden haberdar olabileceksiniz ama ekranın küçüklüğü neticesinde kimin aradığı, mesaj attığı ya da ne bildirimi olduğu gibi bilgileri oradan göremeyeceksiniz.

Nabız ölçümü: Oldukça basit bir şekilde nabzınızı ölçmenize yarayan Xiaomi Mi Band 2 sayesinde spor aktivitelerinden önce ve sonra nabzınızdaki düzeni takip edebilirsiniz.

Uyku düzeni takibi: Xiaomi Mi Band 2 kolunuzdayken uyuduğunuzda uyku düzeninizi detaylı bir şekilde takip ederek ne kadar derin uyuduğunuzu ve ne kadar sağlıklı bir uyku yaşadığınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Saat ve aktivite uyarları: Kolunuzdayken titreşim özelliği sayesinde size önemli aktivitelerinizi hatırlatan ya da uyanmanıza yardımcı olan Xiaomi Mi Band 2, etkili bir şekilde belirlenene saat geldiğinde sizi haberdar ediyor.

Saat gösterimi ve uygulama bildirimi: Normal kullanımda dijital bir saat olarak kullanabileceğiniz Mi Band 2 aynı zamanda seçtiğiniz uygulamalardan gelen bildirimleri size gösteriyor. Böylelikle saati öğrenmek için ya da bildirimlerinizi kontrol etmek için sürekli akıllı telefonunuza bakmaya ihtiyaç duymuyorsunuz.

Xiaomi Mi Band 2 Fiyatı

Cihazın sunduğu özellikleri kısaca özetleyecek olursak Xiaomi Mi Band 2, 189TL’lik fiyat etiketiyle rakiplerine göre çok daha uygun bir fiyatla akıllı bileklikle bildirimleri kontrol etme, saati görüntüleme, uyku ve nabız takibi ve titreşimli alarm özelliklerini sunuyor. Ayrıca uzun süreli bataryasıyla her an şarj etme ihtiyacı hissetmeyeceğiniz Mi Band 2, tasarımıyla da öne çıkıyor.

Spor İçin Tercih Edilebilecek En İyi 4 Bileklik

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. defacto indirim dedi ki:

    Bana da amcam yurt dışından getirmişti çok memnunum kaliteli ve ucuz bir ürün. Yazı için teşekkürler.

  2. flo indirim dedi ki:

    Merhaba, ben bundan bir kaç tane buldum ama orijinal olup olmadığını bilemedim. Arkadaşın babası iş seyahati için Amerika’ya gidiyormuş ona söyledik bakalım gelince 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.