Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Facebook’ta birçok gizlilik ayarı bulunuyor. Bu gizlilik ayarlarıyla birlikte Facebook’ta herhangi bir şeyi, sadece kendinize görünür ya da sadece arkadaşlarınıza görünür şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Mesela Facebook’taki arkadaş listenizi bu şekilde gizleyebiliyorsunuz. Pek, Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Aşağıdaki adımları izleyerek Facebook’ta arkadaş listenizi nasıl gizleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Popüler sosyal medya sitesi Facebook, gizliliğine önem veren kullanıcılar için birçok gizlilik ayarı sunuyor. Bunlardan belki de en önemlisi, arkadaş listemizi diğer kullanıcılardan gizleyebilmemiz. Listenizin, diğer arkadaşlarınız tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız yani Facebook Arkadaş Listesini Gizlemek istiyorsanız bunu birkaç adımda çözebilirsiniz.

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Facebook profilinize giriş yaptıktan sonra, isminizin hemen altında bulunan Arkadaşlar butonuna tıklıyoruz.

Facebook Arkadaş Listesini Gizleme

Açılan sayfadaki arama butonunun hemen üstündeki Yönet butonuna tıklıyoruz ve Gizliliği Düzenle seçeneğine gidiyoruz.

Facebook Arkadaş Listesini Gizleme

Gördüğünüz gibi bu pencereden Arkadaş listenizi, takip ettiklerinizi ve takipçilerinizi kimlerin görebileceğini seçebilmeniz mümkün. Arkadaşlarınızı veya takipçilerinizi kimsenin görmesini istemiyorsanız, Sadece Ben seçeneğini işaretlemeniz ve ardından Bitti butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook Gizlilik Ayarı Kontrolü Nasıl Kullanılır

Sizlere faydalı olmak adına hazırladığımız Facebook Arkadaş Listesini Gizleme yazımızın sonuna geldik. Bir başka rehber yazımızda görüşmek üzere.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Arkadaş dedi ki:

    Önüne gelen facebookta benim arkadaşlarımı görüyordu, internette biraz acemi olduğumdan 🙂 bir türlü facebookta arkadaşlarımı gizleyemiyordum, siteniz sayesinde artık arkadaşlarım gizli kimse göremiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir