Tinder Benzeri Arkadaşlık Uygulamaları

Tinder Nedir diye soracak olursanız, kendisi günümüzün en popüler sevgili/arkadaşlık bulma uygulaması olarak göze çarpıyor. Bu uygulama sayesinde insanlar hoşlandıkları veya sadece tanışmak istedikleri insanlarla randevular düzenleyebiliyor ve onlarla bir araya gelebiliyorlar.

Tinder Benzeri Uygulamalar

Peki Tinder bu alanda tek mi? Elbette hayır. Tinder bu alanda aslında birden fazla alternatife sahip bir uygulama. Biz de sizler için Tinder’e benzer uygulamaları gözden geçirdik.

 

1. Happn

Tinder nasıl kullanılır biliyorsanız Happn’de pek zorluk çekmeyeceksiniz. Eğer birinden hoşlanırsanız kalp butonuna basabiliyorsunuz. Happn’in olayı aslında çok eğlenceli. Anlık olarak yakınınızda bulunan bir kullanıcıya kalp yollayabilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın tek büyük sorunu şu an çok fazla insanın kullanmıyor oluşu. Çok hızlı büyüse de şu an kullanıcı kitlesi size yetersiz gelebilir.

:: Happn Uygulaması Android

:: Happn Uygulaması iOS

16-08/29/tinder-benzeri-arkadaslik-uygulamalari-2.jpg

2. Skout

Skout’un ana amacı ilgi alanları. Sizin ilgi alanlarınızı kategorize ediyor.  Uygulamanın ana odak noktası sizin ilk başta yaptığınız tercihler olduğu için gelen seçenekler de buna uygun oluyor.

Arkadaş veya sevgili arayanlar için geliştirilen bu uygulama akıllı telefonunuzu sallamanızla adayları karşınıza getiriyor. Ondan sonrası size kalmış.

:: Skout Uygulaması Android

:: Skout Uygulaması iOS

16-08/29/tinder-benzeri-arkadaslik-uygulamalari-3.jpg

3. Blendr

Bir diğer arkadaşlık ve sevgili bulma uygulamamız olan Blendr sizin yer durum bilgileriniz ve Facebook profilinizi kullanarak eşleştirme yapıyor. Bu eşleştirmeler sizin sosyal alışkanlıklarınız üzerinden gittiği için diğer uygulamalara göre çok daha sağlıklı sonuçlar verdiğini de söyleyebiliriz.

180 milyondan fazla kullanıcısı olan Blendr halen gelişmekte olan bir çöpçatanlık uygulaması.

:: Blendr Uygulaması Android

:: Blendr Uygulaması iOS

16-08/29/tinder-benzeri-arkadaslik-uygulamalari-4.jpg

4. OkCupid

OkCupid burada saydığımız tüm uygulamalardan fazla kullanıcıyı dünyanın dört bir yanından bünyesine topluyor. Barındırdığı birçok özellik ve Tinder benzeri hızlı eşleştirme sistemi sayesinde hayli olumlu yorumlar alıyor.

GPS özelliklerini kullanarak insanları bulundukları bölgeye göre eşleyen OkCupid ülkemizde de hayli popüler bir Tinder benzeri uygulama.

:: OkCupid Uygulaması Android

:: OkCupid Uygulaması iOS

16-08/29/tinder-benzeri-arkadaslik-uygulamalari-5.jpg

5. Banjo

Banjo size uygun kişi veya kişileri bulabilmek için tüm imkanları sonuna kadar zorluyor. Facebook, Twitter ve Foursquare hesaplarınıza erişebilen Banjo, uygun kişileri bu hesaplarınızdan aldığı bilgilerle size sunuyor.

:: Banjo Uygulaması Android

:: Banjo Uygulaması iOS

16-08/29/tinder-benzeri-arkadaslik-uygulamalari-6.jpg

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.