Online Oynayabileceğiniz En İyi Android Oyunları

Kimi zaman trafikte kimi zaman bir şey beklerken kimi zaman sadece evde ayaklarımızı uzatıp tembellik yaparken oynadığımız mobil oyunlar giderek günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Ancak mobil platformlarda çok fazla oyun var ve keyfi alabileceğimiz oyunları bulmak her zaman kolay olmuyor.

Hazırladığımız Online Oynayabileceğiniz En İyi Android Oyunları listemizde bulunan oyunları mutlaka oynamalısınız.

Call of Champions

Call of Champions

Spacetime Games tarafından geliştirilen oyun, mobil platformdaki en iyi MOBA yapımları arasında yer alıyor. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyun, karşılıklı iki takım arasında geçen 5 dakikalık maçları ele alıyor. Hızlı tempolu ve yüksek aksiyonlu oyundaki tek amacınız, karşı takımın kadim binasını yok etmek.

Call of Champions oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Kelimelik

Kelimelik

He2 Apps tarafından geliştirilen, tanıdığınız veya tanımadığınız insanlarla oynayabileceğiniz kelime oyunu şüphesiz Android platformu için oynayabileceğiniz en iyi oyunlar arasında yer alıyor. Tablo üzerinde size verilen harfler ile kelime oluşturmaya çalıştığınız oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kelimelik oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Real Boxing 2 ROCKY

Real Boxing 2 ROCKY

Mobil platform için en gerçekçi ve başarılı deneyimi sunan Real Boxing 2 ROCKY ile efsane dövüşçü Rocky Balboa‘yı yönlendireceksiniz. Karşınıza çıkan rakipleri bir bir devirmeye çalışacağınız oyunda üst düzey boks şampiyonlarında birinciliğe oynayacaksınız.

Real Boxing 2 ROCKY oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

WoodBall

WoodBall

Online oyuncularla ya da arkadaşlarınızla birlikte gerçekçi fizik ve 3D grafiklere sahip oyun, birçoğumuzun çocukluğunda oynadığı çivi futbolu, keyifli dakikalar yaşatacak bir oyun. Oyunda rakipleriniz yenebilir, online skor tablosunda üst sıralara yerleşebilirsiniz.

WoodBall oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Walking War Robots

Walking War Robots

 

Pixonic LLC tarafından geliştirilen aksiyon dolu oyun, 6 kişinin oluşturduğu takımlarla oynanan gerçek zamanlı maçları ele alıyor. Oyunda kazandığınız savaşlarla elde edebileceğiniz ganimetler ile hangarınızı genişletebilir, robotlarınız özelliklerini geliştirip rakiplerinize diz çöktürebilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir