iPhone İçin Ramazan Ayında Kullanabileceğiniz Uygulamalar

Akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak Ramazan ayı için geliştirilmiş uygulamalar, indirilmek üzere mağazalardaki yerini aldı.

Ramazan ayında iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz farklı uygulamaları sizler için bir araya getirdik. Ezan Pro, Nerede Yiyelim ve Wego Flights & Hotels gibi uygulamaların yer aldığı listeye yakından bakalım.

Ezan Pro

Ezan Pro

Her şehir için ezan ve iftar saatlerini gösteren ve iPhone yanı sıra Apple Watch ve Apple TV ile de uyumlu olan uygulama gittiğiniz yer yerde Ezan vakitlerini kaçırmamanız için büyük kolaylık sağlıyor. Uygulama içerisinden yapacağınız ayarlar ile dünyanın dört bir yanındaki farklı ezan seslerini dinleyebilir, entegre pusula sayesinde Kıble yönünü kolayca bulabilirsiniz.

Ezan Pro uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Nerede Yiyelim? – Wain Nakel

Nerede Yiyelim- Wain Nakel

İftar için nereye gideceğinize karar verme konusunda yardımcı olacak uygulama, en iyi ve en yüksek puanlı restoran önerileri sunarak uygun mekanları bulmanız konusunda size fikir verecek.

Nerede Yiyelim? – Wain Nakel uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Wego Flights & Hotels

Ramazan ayı boyunca yakınlarınızı ziyaret etmek için en uygun havayolu ve oteli seçmenize yardımcı olacak olan uygulama ile aktif olan fırsatları kolaylıkla takip edebileceksiniz. Wego Flights & Hotels çok sayıda tedarikçinin yanı sıra favori olan site ve hava yolları üzerinde arama yapmanıza olanak sağlıyor.

Wego Flights & Hotels uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

40 Hadis-i Şerif I

Kur’an-ı Kerim‘in en iyi tefsirini yapan ve ona göre yorumlayan peygamber, ümmetine tavsiyelerde ve öğütlerde bulunmuştur. 40 Hadis-i Şerif’i içinde barındıran uygulama ile dilediğiniz hadisi e-mail ile bir başkasına gönderebilirsiniz.

40 Hadis-i Şerif I uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Namaz Sureleri

Namaz duaların okunuşunu, anlamını, tefsirini, orjinalinin görüntülenmesi ve dinlenmesini Namaz Sureleri uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada ayrıca 40 Hadis, Duaların anlamı ve önemi, Duanın usulü ve Namaz vakitleri de yer alıyor.

Namaz Sureleri uygulamasını 5,49 TL karşılığında buradan satın alabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir