Nokia Dev Bir Fikirle Geliyor

Nokia, HMD Global bünyesine girdikten sonra artık kendini yavaş yavaş toparlamaya başladı. HMD Global desteğiyle yeni ürünlerini tanıtıma sunan Nokia, önümüzdeki aylarda satış patlamasına imza atabilir. Nokia tarafından tanıtılan yeni 3310 ve bir akıllı telefon, 120 ülkede aynı anda satışa çıkarılacak.

HMD Global, yaptığı açıklamada hedefledikleri şeylerden de bahsetmiş oldu. Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 modelleri, aynı anda tüm dünya ülkelerinde satışa çıkacak. Bu duruma zemin hazırlayan HMD Global, durumdan ümitli ve kesin kararlı görünüyor.

Tarih Belli Değil

HMD Global, bu konu hakkında açıklamalarda bulundu fakat kesin bir tarihi belirlemedi. Büyük ihtimalle 2017 yılının diğer çeyreğinde tüm cihazlar raflara dizilecek. Oldukça iddialı sayılabilecek bu çalışma sayesinde Nokia istediği satışı yapabilirse çok iyi bir şekilde toparlanabilir. Bilindiği üzere Nokia firması, akıllı telefonların tanıtımıyla piyasadan oldukça geride kalmıştı. Yeni tanıttığı 3310 modeli de çok tutulmadığı için şirket de bir akıllı telefon serisi tanıtmayı başarmıştı.

Tüm cihazlar, aynı gün içerisinde satışa sunulmayacak. Mayıs ayı civarında her model için farklı etkinlik günleri belirlenecek ve bu etkinliklerden sonra ürünlerin teker teker satışa çıktığı söylenecek. Tüm dünya ülkelerinde satışa çıkacak ürünlerin arasında Nokia 3310’un yeni modeli de bulunuyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.