Şok Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Ülkemizin kurumsal ve en büyük perakende zincirlerinden birisi olan Şok Market, şu sıralar uygun fiyatlarıyla ve indirim günleriyle öne çıkmaya devam ediyor. Kısa zamanda büyük bir firma haline gelen ve çeşitli şehirlerde yüzlerce şubesini açan firma, bir hayli da iş olanağı sağlıyor. Bünyesine gelen iş başvurularını sürekli olarak değerlendiren firma, bakalım personellerine hangi çalışma şartlarını sağlıyor ve ne kadar maaş veriyor?

Şok Market Çalışma Şartları

Şok Market bünyesinde personellerin günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu sürecin içerisine yemek ve çay molalarının dahil edilmediğini belirtebiliriz. Ayrıca firma bünyesi biraz yoğun tempoya sahip olduğu için zaman zaman fazla çalışmanız gerekebiliyor. Fazla çalışma sürecinde herhangi bir mesai ödemesi almasanız da, işe geç gelme veya işten geç çıkış yapma gibi eylemlerle bu süre denkleştirilebiliyor. Ayrıca firma, personellerine haftada bir gün izin vermekle beraber, yılını dolduran personellerine de yıllık izin hakkını tanıyor.

Şok Market Maaşları

Firmada rütbelere göre maaş değişiklikleri olabiliyor. Firma bünyesinde mağaza sorumlusu, mağaza sorumlusu yardımcısı ve normal personeller bulunuyor. Tabii ki 3 rütbenin de maaşları birbirinden farklı. Peki bu maaşlar ne kadardır?

Sıradan Personeller: Normal personeller işe girdikten sonra ilk 3 ay 1.500 TL civarında çalışırlar. 3.ayın sonunda maaş 1.750 TL civarına çıkar ve +60 TL ek ödeme de alabilirsiniz. Ayrıca Şok Kart’a yüklenen belirli bir tutarla alışveriş de yapabilirsiniz.

Mağaza Sorumlusu Yardımcısı: 1.900 – 2.300 TL Maaş + Şok Kart

Mağaza Sorumlusu: 2.000 – 2.500 TL Maaş + Şok Kart

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Akel Temizlik Şirketi dedi ki:

    faydalı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim temizlik işinde çalışmak isteyen arkadaşlar olursa bizimle iletişime geçebilirler

  2. Yakup dedi ki:

    Engelli sağır ve dilsiz emekli oldum biraz iş istiyorum çayeli/rize

  3. Yakup dedi ki:

    Şok market iş istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir