SIM Kart Destekli Apple Watch Series 3 Tanıtıma Çıkarıldı!

Yeni tanıtılan üçüncü nesil Apple Watch serisinin detaylarını tanıttı. Bu yeni ürünün belirgin özellikleri arasında hücresel bağlantı desteği yer alırken bu sayede bir iPhone’ e gerek kalmadan bağımsız olarak kullanılabilip telefon araması gerçekleştirilebilecektir. Yeni saatin AirPods bağlantı desteği sayesinde şarkılar direkt olarak Apple Watch üzerinden dinlemek mümkün olacaktır.

  • Apple Watch 3 serisinde kullanılan Apple W2 yonga seti ile yüzde 85′ lik daha iyi Wifi bağlantısı sağlanacaktır.
  • Yüzde 50 güç tasarrufunu da sağlamaya yarayacaktır.
  • Bu ürünle beraber Bluetooth bağlantısı ile güçlendirilecek olan modelde çift çekirdekli işlemci ile yüzde 70 daha hız performansı bekleniyor.
  • Akıllı saat watchİOS 4 sürümü ile gelecek olan bu saat Siri’ nin sesli çalışma sistemine sahip olacak şekilde üretilmiştir.
  • Yukardaki özelliklerin yanı sıra yürüme, egzersiz, kalp atış hızı gibi birçok sağlık sensörleri de bu saatin özellikleri içerisinde yer alacaktır.

Bu yeni Apple Watch 3 serisinin fiyatlarına gelecek olursak, hücresel bağlantılı sürüm 399 dolar etiketine sahip olurken, hücresel bağlantısız sürüm ise 329 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ön siparişleri 15 Eylül’de açılacak modellerin 22 Eylül ile beraber satışa sunulması bekleniyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.