Sarelle Mörş İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Günümüzde birçok firma, Mörş işleriyle ve personelleriyle gün yüzüne çıkmayı başarıyor. Özellikle büyük firmaların Mörş çalışanları, gayet güzel ortamlarda çalıştıkları için bu firmalar da ön plana çıkıyor diyebiliriz. Merak edilen hususlardan birisi de, Sarelle’nin Mörş şartları ve maaşları diyebiliriz. Peki Sarelle firmasında Mörş personeli olarak çalışanlar, hangi çalışma şartlarıyla karşılaşıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Sarelle Mörş Çalışma Şartları

Sarelle firmasında Mörş olarak çalışacağınız zaman, Ajans Mörş personelleri kadar zorlanmayacağınızı belirtelim. Çünkü Ajans Mörş personelleri, birçok firmanın mallarından sorumlu olurken, siz sadece Sarelle firmasının ürünlerinden sorumlu oluyorsunuz. Ayrıca firmada günlük 8 saat çalışacağınız gibi, haftada bir gün de izin hakkınız oluyor. Bu izin günü her daim Pazar günü olarak belirlenmiştir. Son olarak firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda, yıllık izninizi talep edebileceğiniz belirtelim.

Sarelle Mörş Maaşları

Sarelle Mörş maaşlarına geldiğimiz zaman, çalışma şartlarına göre maaşın oldukça güzel olduğunu belirtebiliriz. Sarelle firmasında Mörş olarak çalışan personeller, asgari ücretten %10 daha fazla maaş almaktadır. Ayrıca yemek ve yol parası da firmaya ait olup, firma prim usulü çalışmaktadır. Eğer aylık belirlenen sipariş kotasını aşabilirseniz, firmadan güzel bir prim ödülü alabilirsiniz. Bu prim ödülü, kimi zaman maaşın yarısı kadar olabilmektedir.

Firmada Mörş olarak çalışmak için ve başvuru sürecini başlatmak için Sarelle firmasıyla direk irtibat kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kariyer sitelerini de takip edebilirsiniz.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Fırat dedi ki:

    Bu iste daha önce deneyimim var sizinle çalışmak isterim ehliyetim var b no:05343144598

  2. yusuf dedi ki:

    Osmaniye duzici de yasiyorum lisans mezunu bilgisayar teknikeriyim normalde ama issizim ve eşim hamile olduğu için ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim 05456722925

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.