Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır ?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Bu yazımızda Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır ? Sahte telefon numarası almak için ek telefona ihtiyaç var mı ? sorularınına yanıt vereceğiz.

Her karşılaştığınız siteye telefon numaranızı vermek istemiyormusunuz ? Sitelerdeki telefon numarası doğrulama işlemini sahte telefon numarası alarak kolayca geçebilirsiniz.

Yazımıza başlamadan evvel şu hususu önemle belirtmeliyiz ki gerçeğe aykırı bilgiler beyan etmek etik bir davranış değildir. Fakat güvenilirliliği konusunda şüphe barındıran web siteleriyle de kişisel bilgilerimizi gelişi güzel paylaşmamak da önem arz eden bir durum. Bu bilgilerin başında da şüphesiz cep telefonu numaramız geliyor.

Cep telefonu numaramız bir web sitesiyle paylaşmadan önce iki kez düşünmemizi gerektiren mahrem ve önemli bir bilgi. Çoğu web sitesinin bazen keyfi olarak da yorumlayabileceğimiz Sms Verification (Kısa Mesaj ile doğrulama) uygulaması bizleri cep telefonu numaramızı paylaşmak zorunda bırakabiliyor.

Cep numaramızın web portallarıyla paylaşılması başta spam olmak üzere birçok sorunu beraberinde getirebilir.  Bu nedenle numaramızı paylaşmadan önce ilgili web sitesinin gizlilik politikasını iyice okumanızı tavsiye ederiz.

Günümüzde sahte telefon numarası alma hemen hemen herkesin ihtiyacı haline geldi. Öyle ki her nereye üye olmaya çalışsak bizden cep telefonu numarası ile SMS onayı isteniyor. Bu gibi durumlarda sahte telefon numaraları kişilerin bir numaralı ihtiyacı haline geliyor.

Sahte telefon numarası almak için herhangi bir ek telefona ihtiyacınız yok. Çok kolay bir şekilde, sadece birkaç tık ile sahte telefon numaranızı alabilirsiniz.

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır ?

Eğer siz de sahte telefon numarasına ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gerekenler çok basit.

İlk olarak sahte telefon numarası sitesi www.receivesmsonline.net internet sitesine girin ve listeden bir telefon numarası seçin.

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır

Seçtiğiniz telefon numarasını başındaki + (artı) işareti ile birlikte kopyalayıp sizden telefon numarası isteyen kuruluşun telefon numarası bölümüne yapıştırın. Eğer hata alırsanız başındaki + (artı) işaretini silmeyi deneyin.

Eğer tekrar hata alıyorsanız bu kuruluş sadece +90 ile başlayan Türkiye merkezli telefon numaralarını kabul ediyor demektir. Günümüzde Türkiye merkezli sahte telefon numarası bulmak çok zor.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra seçtiğiniz sahte telefon numarası sayfasını yenileyerek gelen SMS‘leri kontrol edin. Bu sayede sahte telefon numarası alma işleminiz tamamlanmış olur.

WhatsApp uygulaması çoğumuzun telefonunda yüklüdür muhtemelen. Herkeste kendi numarasını kullanıyordur.. WhatsApp uygulamasını sahte numara ile de kullanabiliriz. Altta linkini verdiğimiz yazımızda Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma işlemini anlatacağız.

Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. erdem ipek dedi ki:

    merhabalar ben numarayı yazdığım zaman kodum gelmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.