Rammar İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2019

Rammar, İstanbul merkezli dev bir market zinciridir. 50’den fazla şubesiyle bizlere hizmet veren firma, uygun fiyata kaliteli ürünlerini sunduğu için oldukça fazla tercih ediliyor. Buna nazaran gün geçtikçe büyüyen ve gelişen firma, haliyle yeni şubelerini de açmaya hazırlanabilir. Rammar firması hakkında merak edilen konulardan birisi de, çalışma şartları ve maaşları diyebiliriz. Peki bakalım Rammar firmasında çalışacak olan personeller, hangi şartlarla çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Rammar Çalışma Şartları

Rammar firmasında personellerin günlük net çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürece çay ve yemek molaları dahil olmadığı için, mağazada geçireceğiniz süre 8.5 saati bulabiliyor. Firmada haftada bir gün izin hakkınızın olduğu gibi, yıllık sürenizi doldurduğunuzda da 14+2 günlük yıllık izin hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Rammar şubelerinin tümü vardiya sistemiyle çalışmaktadır. Ayrıca bu vardiyalar sabit tutulmaz ve haftada bir vardiya şefleri tarafından değiştirilir.

Rammar Maaşları

Rammar firması, geçmişten bugüne kadar çalışan personellerine daha bağlı diyebiliriz. Çünkü firmada yeni işe başlayan personeller asgari ücret alırken, geçmişten beri çalışan personeller asgari ücretten %50 oranında daha fazla maaş alıyor. Yüksek maaş alan personeller genellikle kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlara bakıyorlar.

Son olarak Rammar firmasının, personellerinin yemek masraflarını karşıladığını ve prim ödeneğini bulundurduğunu da söyleyebiliriz.

OKUDUNUZ MU?  D&R İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2019

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Ömer dedi ki:

    Yillar once marketinizde çalişmıstim ben sivasliyim bekar evinde kaliyordum orada kapaninca baska yerde bulamadim buldugum evlerin kiradi agir olunca birakmistim isi memlekete dönmüstüm ama iyi ortamdi mudurumuz hamza beydi avcilar marketin muduru yedik içtik hakkim helal olsun sizde helal edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir