Privacy Shade ile Telefonunuzu Kimse İzleyemeyecek!

Otobüste veya okulda telefonunuzla uğraşırken en sinir olduğunuz şeylerden birisi de muhakkak etraftakilerin sizin telefonunuzun ekranına odaklanmasıdır. Özel bir yazışma sırasında ve işiniz sırasında yapılan bu gözetleme, sizi oldukça rahatsız ediyordur. Eğer Blackberry kullanıcısıysanız artık bu problemden tamamen kurtulabilirsiniz.

Privacy Shade adlı uygulama sayesinde Blackberry kullanıcıları bu sıkıcı olaydan tamamen kurtulabiliyorlar. Ekrana saydamlık özelliği veren bu uygulama ile, tüm ekranı karartabilirsiniz. Kararan ekranda da sadece sizin dokunduğunuz bölümler aktif hale gelerek görünür duruma gelecek.

Güzel bir uygulama olan Privacy Shade ile, tüm özelinizi millete göstermek zorunda kalmayacaksınız. Geçtiğimiz günlerde de adından söz ettiren uygulama güzel bir çalışma vaat ediyordu ve dediğini de yaptı. Yalnız şöyle de bir durum var ki, bu uygulamayı her Android işletim sistemli telefonda kullanamıyorsunuz. Kısacası uygulama, Blackberry kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış.

Uygulama içindeki ölçek ayarlarından da, ekranınızı ortama göre karartmanız mümkün. Bu sayede ortama uyumlu şekilde, telefonunuzu meraklı arkadaşlarınızdan tamamen uzak tutacaksınız.

Uygulama şimdilik Android 5.0 ve üzeri sürümler için konumlandırılmış. Android sürümüne bakarak telefonunuzun uyumlu olduğunu düşünürseniz de yanılırsınız. Blackberry’nin sadece uyumlu ve sistemi yüksek olan telefonlarda bu uygulama kullanılabiliyor. Gelecek zamanda ise uygulamanın tüm Android telefonlara uyarlanıp uyarlanmayacağı ise henüz merak konusu.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Mete Lift dedi ki:

    Gerçekten çok ciddi bir problemi çözüyor uygulama, yaratıcı ve zekice tasarlanmış bir arka planı var; kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Yanlış hatırlamıyorsam buna çok benzer bir Android uygulaması da vardı araştırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir