Popeyes İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Ülkemizde hizmet vermeye devam eden en büyük gıda perakendecilerinden birisi olan Popeyes, hem ülkemizde hem de yurtdışında daha da büyümeye devam ediyor. İlerleyen günlerde yeni şubelerini açma hazırlığı yapan firmanın personel şartları ve maaşları da merak konusu diyebiliriz. Peki bakalım Popeyes firmasında çalışan personeller hangi şartlarda çalışıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Popeyes Çalışma Şartları

Popeyes firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürece yemek ve çay molalarınız da dahil olurken, haftada bir gün izin hakkınız bulunmaktadır. Eğer firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurursanız 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı alabilirsiniz.

Popeyes Maaşları

Popeyes firmasında personellere verilen maaşlar iş deneyimlerine ve sürelerine göre değişmektedir. Kısacası firmada rütbe sistemi vardır diyebiliriz. Peki bakalım hangi rütbe ne kadar maaş alıyor?

Ekip Üyeleri: İşe yeni başladığınızda ekip üyesi olursunuz. Ekip üyeleri asgari ücret almaktadır.

Servis Uzmanları: Firmada 3.ayınızı doldurduktan sonra gramajlar ve hamburger yapımı sınavına girersiniz. 100 sorudan 80 net bırakırsanız servis uzmanı olabilirsiniz. Maaşta %5 artış olur.

Supervisor: Firmada 6 aylık süreden sonra Supervisor olmak için sınava girebilirsiniz. Kazanırsanız restoranı kolaçan edebilirsiniz. Maaşınızda %25 oranında artış görülecektir.

Vardiya Müdürlüğü: Firmadaki çalışma süreniz 1 yılı geçtikten sonra vardiya müdürlüğü için sınava girerek bu hakkı kazanabilirsiniz. Göreviniz ise vardiyaları ayarlamak olacaktır. Maaşınızda net olarak %80 oranında artış görünür.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.