Pokemon GO’da Kullanılan Eşyalar

Pokemon GO’da Kullanılan Eşyalar başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Pokemon GO’da Kullanılan Eşyalar ın listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Pokemon GO’da Kullanılan Eşyalar

Poke Topu: Pokemon’ları yakalamak ve yakalanan Pokemon’ları saklamak için kullanılır.

Candy: Yakalanan Pokemon’ların geliştirilmesi ve evrimleşmesi için kullanılır. Her Pokemon yakalanışında 3, yakalanan Pokemon’ları Profesöre gönderdiğinizde ise 1 Candy kazanılır.

Stardust: Yakalanan Pokemon’un CP (Combat Power) puanını geliştirmek için kullanılır.

Incence: Harita üzerinde bulunduğunuz noktada kullanıldığında yabani Pokemon’lar etrafınızda beliriyor. Daha az mesafede daha çok Pokemon yakalamak istendiğinde kullanılabilir. Başlangıçta sadece 2 adet veriliyor ve bu kullanımlardan sonra satın alınmak istendiğinde ücret ödemek gerekiyor.

Pokemon GO'da Kullanılan Eşyalar1

Revive: Gym’de yapacağınız Pokemon savaşları sonrası ölen Pokemonu canlandırmak için kullanılan eşyadır.

Egg Incubator: PokeStop’lardan elde edilen hediyelerden biri. Düşen yumurtaları açmak için yapmanız gereken, kuluçka makinesine yerleştirerek, belirlenen mesafe boyunca hareket etmek. 2/5/10 Km şeklinde belirlenen mesafelerde ne kadar fazla yol kat edilirse, o kadar güçlü Pokemon’lar elde edilir.

Razz Berry: Yakalamak istediğiniz Pokemon’ları uysallaştırmak için kullanılır. Özellikle uçan Pokemon yakalamak istediğinizde hareketli olan Pokemon’ları yakala esnasında birden fazla Poke Topu kaybedebilirsiniz. Tam bu noktada Razz Berry kullanmak Pokemonu uysallaştıracağından daha kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Pokedex: Oyundaki tüm Pokemon’lara ait verilerin tutulduğu eşyadır. Pokedex kullanarak yakalanan veya karşılaşılan Pokemon hakkındaki tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO’da Kullanılan Eşyalar başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir