Hangi Samsung Telefonu Seçmelisiniz?

Samsung’un her bütçeye göre telefonu yer alıyor. Peki, Samsung’un hangi telefonu ihtiyaçlarınıza cevap veriyor? Hangi Samsung Telefonu Seçmelisiniz? Samsung’un bütçeye göre ihtiyaçlara cevap veren telefonlarını listeliyoruz.

Telefon üreticileri telefondan üst düzey performans isteyenler için geliştirdiği amiral gemisi modellerinin yanında, standart kullanıcıların ihtiyaçlarını da cevap veren modeller üretiyor.

Hangi Samsung Telefonu Seçmelisiniz?

Hemen hemen her kesim için telefon üreten Samsung, bu politikası ile büyük beğeni topluyor. Biz de Samsung’un farklı ihtiyaçları karşılayan telefon modellerini bir araya getiriyoruz.

Galaxy Note 5

Samsung’un Phablet segmentinde boy gösteren modeli Galaxy Note 5, teknik özellikleri ile olduğu gibi S-Pen’i sayesinde özellikle telefonu iş için kullananlara not alma ve grafik odaklı dokuman oluşturma açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Galaxy Note 5, Exynos 7420 Octa işlemciye, 4 GB RAM’e ve 5.7 inç büyüklüğünde 1440 x 2560 çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip.

Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile gelen Note 5, 16 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel çözünürlüğündeki ön kamerası ise fotoğraf konusunda oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

16-07/28/note-5.jpg

24-Bit yüksek çözünürlüklü müzik dosyalarını oynatabilen Note 5, ses konusunda da kullanıcılara üst düzey bir deneyim sunuyor.

Galaxy Note 5 fiyat aralığı: 1.900 – 2.300 TL

Galaxy Note 5 ile ilgili sitemizdeki tüm konular

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.