Opera Ücretsiz ve Sınırsız VPN Nasıl Kullanılır?

Kendine has bazı özellikleri ile diğer tarayıcılardan ayrılan Opera, kısa bir süre önce mobil cihazlar için kullanıma sunduğu ücretsiz ve sınırsız VPN hizmetini şimdi de masaüstü versiyonuna dahil etti. Böylece tüm platformlarda ücretsiz VPN hizmeti vermeye başladı. Bu yazımızda Opera Ücretsiz ve Sınırsız VPN Nasıl Kullanılır konusunu inceleyeceğiz.

Söz konusu internet gizliliği veya yönetimler tarafından engellenen internet sitelerine erişim olduğunda ön plana çıkan VPN servisleri, genellikle sınırlı erişim, ücretli üyelikler, reklam gösterimleri veya ek bir yazılım yükleme gibi uygulamaları dahil ederler. Opera ise tüm bu gereksinimleri ortadan kaldırarak tamamen ücretsiz ve tamamen sınırsız bir VPN hizmeti sunmaya başladı.

Opera Ücretsiz ve Sınırsız VPN Nasıl Kullanılır?

Opera’nın bünyesindeki SurfEasy‘nin alt yapısını oluşturduğu VPN servisi, 256-bit AES veri şifreleme kullanıyor ve tarayıcı geçmişinizin kaydını da tutmuyor. Ek olarak Kanada, Almanya, Hollanda, Singapur ve ABD olmak üzere 5 farklı ülke seçeneği sunuyor. Ancak dilerseniz en optimal değerler için bu seçimi otomatik olarak tarayıcıya bırakabiliyorsunuz.

Opera VPN nasıl kullanılır?

Opera VPN’i masaüstü sürümünde kullanabilmek için öncelikle son sürümü indirmeniz gerekiyor.

Ardından sırasıyla Menü > Ayarlar > Gizlilik ve güvenlik sayfasına gidip, “VPN’i etkinleştirin” seçeneğini aktif edebilirsiniz.

VPN’i etkinleştirdikten sonra adres çubuğunun sol tarafından bir VPN ibaresi yer alacak. O kısma tıkladığınızda açılan pencereden pratik bir şekilde VPN’i açıp kapatabilir, indirilen veri miktarını grafiksel olarak görebilir veya ülke seçimi yapabilirsiniz.

http://www.webmasto.com/opera-ucretsiz-sinirsiz-vpn-masaustu-ios-android

Mobil cihazlarda kullanmak istiyorsanız da mağazalarda yer alan Opera Free VPN uygulamalarını cihazınıza yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz ve sınırsız VPN hizmetini istediğiniz platformda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Opera VPN İndir: Opera VPN Masaüstü | Opera VPN Android | Opera VPN IOS

VPN’ler ile İlgili Yanlış Bilinen 5 Şey

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.