En Efsane Pokemonlar

Pokemon GO! çılgınlığı her yeri sarmışken biz de sizin için en efsane pokemonlar yazısı yazalım dedik.

 

En Efsane Pokemonlar

  1. Charizard

en-efsane-pokemonlar1024x768

Minnoş, hassas ve utangaç Charmander’ın gün gelip de Charizard gibi haşmetli, öfkeli ve aynı zamanda da tabir-i caizse tatlı-sert bir pokemona dönüşeceğini kim tahmin edebilirdi ki? En efsane pokemonlar denilince Charizard’ın ismi en üst sıralarda yer almalıdır diye düşünüyoruz.

  1. Blastoise

en-guclu-pokemonlar-listesi-1024x768

Ash’in ilk pokemonlarından olan Squirtle’ı hatırlamayan var mı aramızda? İşte, Blastoise, bir su pokemonu olan Squirtle’ın evrimsel olarak en üst aşamasına işaret ediyor. Sırtındaki su kanonları Blastoise’i en güçlü pokemonlar listesi için biçilmiş kaftan haline getiriyor.

  1. Mewtwo

kedi-karisimi-bu-efsane-pokemon1024x1024

İki ayaklı, insan ve kedi karışımı bu efsane pokemon, Pokemon dünyasındaki bilimin yarattığı cep canavarlarından biri. Öyle soğuk kanlı, öyle duygusuz bir pokemon ki rakiplerinin içine bakışlarıyla korku salıyor. Telepati ve zihin kontrolü de yetenekleri arasında.

  1. Gengar

en-efsane-pokemonlardd1024x768

En efsane pokemonlar listemizde dördüncü sırayı Gengar alıyor. Gastly’nin en son hali olan Gengar, herhangi bir nesnenin gölgesinde kusursuz bir biçimde saklanabiliyor. Gözden kaybolduğunda da diğer pokemonlara göre önemli bir avantaj elde ettiği kesin.

  1. Lugia

cok-nadir-pokemonlardir1024x576

Denizlerin koruyucusu olarak tanınan Lugia’nın herhangi bir pokemondan ya da pokemona evrilip evrilmediği bilinmemektedir. Çok nadir pokemonlardır; bu nedenle onları görmesi de zordur.

  1. Lapras

lapras-denizlerde-yasayan-buyu1024x768

Lapras, denizlerde yaşayan büyük bir pokemondur. İnsancıllığı sık ve kolay yakalanmasında etkili olduğu için neredeyse soyu tükenmek üzeredir. Lapras’ın telepati gibi psişik yetenekler geliştirdiği bilinmektedir.

  1. Moltres

moltres-hem-en-efsane-pokemonlar-1024x551

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.