NT İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Uluslar arası kimliğini koruyan ve kısa sürede kitap, kırtasiye ve teknoloji alanında devleşen NT, bir zincir haline gelmiştir. Kısa sürede ülkemizde de yüzlerce şubesini açan ve müşterilerini son derece memnun bırakan firma, yeni şubeleri için de hazırlanıyor. Kısa sürede yeni şubelerini açacak olan firma, haliyle yeni personeller de arıyor diyebiliriz. Peki bakalım NT firması, bünyesinde çalıştırdığı personellere ne gibi çalışma şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

NT Çalışma Şartları

NT firmasında çalışma süresi, günlük 10 saat olarak belirlenmiştir. Buna nazaran firma vardiyalı bir sistemle çalışırken, personellerine haftada bir gün izin vermektedir. Vardiya durumu da, haftada bir personeller arasında akşamcı/sabahçı olarak değiştirilmektedir. Ayrıca firma bünyesinde 1 yıllık çalışma sürecini doldurursanız, 14+2 günlük yıllık izninizi alabilirsiniz.

NT Maaşları

NT firmasının çalışma şartlarına baktığımız gibi, bir de maaş durumuna göz atalım. NT firmasında ilk işe başlayan personeller, asgari ücretten %20 oranında maaş almaktadır. Buna ek olarak ticket ve benzeri kartlara yemek adı altında belirli bir ödeme yapılır. Tabii ki çok daha önceden işe giren personellerin maaşları da, yıllık tecrübeye ve çalışma oranına göre büyük ölçüde değişkenlik gösteriyor. Firmanın maaşları ve çalışma şartları cezp edici görünmese de, başvuru yapabilir şansınızı yine de deneyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.