iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık

iPhone’unuz ile uyumlu AirPods’u almayı mı düşünüyorsunuz?İşte iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık ve fiyatları

Apple’ın kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu W1 çipine sahip yeni AirPod kulaklıkların mevcut kulaklık standartına yenilik kattığı aşikar. Ancak belirlenen fiyat pek çok kullanıcı tarafından pahalı bulunmuştu.

AirPods satış fiyatı, AirPods Öne Çıkan Özellikleri, AirPods Teknik Özellikleri, AirPods Kutu İçeriği nedir gibi soruların cevaplarını Herşeyiyle Apple AirPods Özellikleri yazımızda bulabilirsiniz.

Gerek AirPod’ların fiyat/performans bazında tatminkar olmaması, gerekse bir çevirici ve ya çoklayıcıyla müzik deneyimi yaşamanın kullanışsız bulunması akıllara bir tek çıkış yolu getiriyor.

Şu anda piyasada, AirPods’un birebir alternatifi olamayacak olsa da benzeri pek çok kablosuz kulaklık mevcut. Üstelik bu kulaklıkların AirPods’a benzer pil ömrü ile bekleneni fazlasıyla sunduklarını belirtelim.

Elbetteki kulaklıkların tamamı iPhone’larla uyumlular.

Günümüzde artan kablosuz kulaklık kullanımında hangi kulaklığın daha iyi olduğunu anlayabilmeniz için Kablosuz Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Detay yazımıza mutlaka bakmanızı öneriyoruz.

iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık

1) Meizu Sports EP51

iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık - Meizu Sports EP51

Genel Özellikleri: Meizu’nun kablosuz kulaklığı Sports EP51. Meizu Sports EP51, Bluetooth 4.0 destekli ve manyetik kilit özelliğine sahip. 1.5 saatte tam şarj edilebiliyor ve tam şarjda 6 saate varan pil ömrüne sahip.

Pil Ömrü: 6 saate kadar.

Türkiye Fiyatı: 140 TL – 190 TL arasında değişiyor.

2) Plantronics BackBeat 903+

iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık - Plantronics BackBeat 903+

Genel Özellikleri: Bu AirPods alternatifinin, stereo ses ve zengin ses kalitesi ile temiz telefon görüşmeleri ve müzik dinleme deneyimi sunuyor.

Plantronics BackBeat 903+ ile iPhone’unuz için tek dokunuş kontrolleri özelliği ve sesli uyarıları ile müzik dinlemeyi çok daha kolay ve daha rahat hale getiriyor. AirPods’a göre daha sağlam bir yapıya sahip olduğunu da belirtelim.

Pil Ömrü: 7 saate kadar.

Türkiye Fiyatı: 310 TL – 200 TL arasında değişiyor.

3) Phaiser BHS-730

iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık - Phaiser BHS-730

Genel Özellikleri: Kulak uyumlu, gürültü giderme özelliği, güçlü bas ve süper gerçekçi HD ses deneyimi sunuyor. Suya karşı ise dirençli. Bluetooth 4.1 desteğine sahip.

Pil Ömrü: 5 saate kadar.

Fiyatı: Amazon’da şu anda 50-57 dolar arasında değişiyor.

4) LanBaiLan Bluetooth’lu Kulaklık

iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık - LanBaiLan Bluetooth’lu Kulaklık

Kulaklık Girişi Olmayan Telefonlar

Genel Özellikleri: Bu kulaklık eşsiz ses kalitesi ile yüksek kaliteli de stereo müzik dinleme deneyimi sunarken, net konuşma olanağı sunan Bluetooth 4.1 + EDR APT-X ses çözme teknolojisi ile geliyor.

Pil Ömrü: 4 saate kadar.

Fiyatı: Amazon’da şu anda 19-30 dolar arasında değişiyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.