Galaxy S8 Kameranızı Temizlemeniz İçin Sizi Uyaracak

Son günlerde merakla beklenen Samsung Galaxy S8 modeli, artık tanıtıldı. Tanıtımdan önce ortaya çıkan sızıntılar da cihazı daha önceden anlayabilmemizi sağladı ve tanıtım pek bir şok etkisi yaratmadı. Özellikleri ve fiyatı hakkında daha net bir fikir edinebildik. Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri, Türkiye fiyatıyla en aşağı 4.500TL civarında satılacak. Fiyat konusunda şok etkisi yaratılırken, özellikler de gayet beğenildi.

Galaxy S8 modelinin çok iyi bir kamerası bulunuyor. Kamerasıyla sadece çekim hizmeti de sunmayacak. Daha iyi bir çekim yapabilmek adına cihaz sizi zaman zaman uyaracak ve bu sayede daha net çekimler yapabileceksiniz. Cihazınızı ön veya arka kamerası, kaliteli çekim yapmaya uygun değilse cihaz tarafından sık sık uyarı alacaksınız.

Telefonu uzun süreli kullandığımız zaman, kameranın lensi doğal olarak kirleniyor ve çekim sırasında parazitler oluşmasına yol açabiliyor. Bu nedenle de ortaya kaliteli resimler çıkaramıyoruz. Galaxy S8 modeli de bu durumun önüne geçmek için bir özellikle karşımıza geldi.

Cihazda çekim yapmak istediğimizde, lensimiz uygun değilse güzel bir uyarı ile karşılaşacağız. Cihazın lensini kaplayan toz ve parazitler nedeniyle, kaliteli çekim yapamayız. Bu nedenle de cihaz buna izin vermeyecek ve bizleri lensimizi temizlememiz için uyaracak. Bu uyarının ne sıklıkla ve hangi durumlarda çıkacağı henüz bilinmiyor. Onu anlayabilmek için de cihazı uzun süre kullanmamız gerekecek. Önümüzdeki günlerde gelen uyarıların ne sıklıkla olduğunu daha net anlayabileceğiz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Hakan dedi ki:

    Mükemmel bir telefon yapmışlar tebrik ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir