Galaxy S8 Ön Sipariş İle Satılacak

Samsung, nihayet Galaxy S8 serisini tanıttı. Tanıtımdan önce sızıntılar meydana geldiği için, cihazın hemen hemen ne şekilde olacağı önceden de biliniyordu. Bu sebeple pek de değişen bir şey olmadı. Cihaz için beklenen bazı sistemsel özellikler ve fiyatlar vardı. Şok etkisi yaratacak fiyatlar da açığa çıkarıldı. Galaxy S8 4399TL’den, Galaxy S8 Plus modeli ise 4.999TL’den satılacak. Bu fiyatlarla tanıtılan cihaz için de bazı sitelerce ön sipariş kampanyası başlatıldı. Bu kampanyalar sayesinde de farklı hediye çekleri elde edebileceğiz.

Hepsiburada firması, site bünyesinde Galaxy S8 serisi için ön sipariş bölümü oluşturdu. Hepsiburada üzerinden 31 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında Galaxy S8 modellerinden birine ön sipariş ile sahip olmak isterseniz, Samsung ürünleri için 400TL hediye çeki kazanabilirsiniz. 24 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında ön siparişle cihaza sahip olmak isterseniz de Samsung ürünlerinde geçerli olan 300TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

Samsung şirketi, ürünün ön siparişle satılabilmesi için rekor bir üretim yaptı. Bunu kısa süre sonra açıklamasıyla, bazı bünyelerde de ön sipariş platformları kuruldu. Ön sipariş ile cihaz sahibi olmak isterseniz, birbirinden farklı hediye çekleri kazanabiliyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde bu konuyla alakalı daha farklı kampanyalar da meydana gelebilir. Ne kadar satış yapılacağını, hangi kampanyalara ulaşabileceğimizi ise önümüzdeki günlerde kendi gözlerimizle görebileceğiz. Samsung, yüklü bir üretim yaptığı için satış konusunda oldukça iddialı görünüyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.