LG V10 Ekran Görüntüsü Alma

LG V10 Ekran Görüntüsü Alma

LG V10 ekran görüntüsü alma işlemi LG G4 ile aynı şekilde yapılmaktadır. LG V10’da Power butonu ve ses kısma ve açma butonları telefonun arkasında yer aldığı için çoğu android kullanıcıları ekran görüntüsü almada zorlanıyor olabilir.

LG V10 ile ekran resmi çekmek için buton kombinasyonu yapabileceğiniz gibi Capture+ butonunu da kullanabilirler. Diğer android telefonlar alışkın olduğumuz gibi LG V10 ekran görüntüsü almak için telefonun arka kapağı üzerinde yer alan Güç Düğmesi ve Ses Kısma düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir.

LG-V10-ekran-resmi-cekme

LG V10‘la yeni gelen özelliklerden biri de Capture+ uygulamasıdır. Capture+ (Ekran Görüntüsü yakalama) kısa yolunu telefonun ana menüsüne ekleyebilirsiniz. Böylece ana menüden basit bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Capture+ özelliğini telefonun üst tarafında yer alan Hızlı Menüden bulabileceğiniz gibi Setting > Display > Home Touch Buttons (Ayarlar>Ekran> Ana dokunma düğmeleri) menüsünden erişebilir ve ana ekrana sürükleyerek ekleyebilirsiniz.

LG-V10_ekran-goruntusu-alma

LG V10 ile çektiğiniz ekran resimlerine Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

Kaynak: Teloji

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir