Instagram’da Takip Edilesi 14 Evcil Hayvan

Instagramı sadece biz mi kullanıyoruz ? Instagramın sadece insanlara özgü bir platform mu olduğunu düşünüyorsunuz ? Tabiiki Hayır ! İşte Instagram’da Takip Edilesi 14 Evcil Hayvan

İnstagram öyle bir mecra oldu ki her anımızı oradan paylaşıyor, aldığımız beğeniler için seviniyor, alamadıklarımız içinse üzülüyoruz.

Instagram’ı sadece bizlerin mi kullandığını düşünüyordunuz?Tamam yanlış düşünmüyorsunuz bir bakıma öyle…

Sahiplerinin oluşturduğu hesaplarla ortalığı kasıp kavuran bu sevimli şeyleri sizler de takip etmek istersiniz diye düşündük,

İşte karşınızda İnstagram’ın diğer kullanıcıları olan birbirinden sevimli hayvan dostlarımızın Instagram’da Takip Edilesi 14 Evcil Hayvan hesabı

Instagram’da Takip Edilesi 14 Evcil Hayvan

1. @Jermzlee

2) @jackthecockatiel

@Jack oldukça karizmatik bir Sultan Papağanı. İşinin ustası fotomodellere taş çıkartan Jack profesyonel bir elden çıkan farklı çekim çalışmalarıyla karşımızda.

3. @mirabelle_and_bergamote

İşte benim favori ikilim. Mirabella ve Bergamote isimli iki Ginepig’in maceralarını görebileceğiniz bu hesap karşısında ‘ayyy çok tatlılar’ demekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

4.@trotterpup

Back in black

A photo posted by Trotter (@trotterpup) on Apr 15, 2014 at 3:05pm PDT

Trotter yeri geldiğinde maskeli baloların aranan ismi, yeri geldiğindeyse gizemli bir davayı çözen bir dedektif olabilen bir Fransız Bulldog’u.

5. @loganslook

Logan sadece İnstagram’da değil Twitter’da da popüler bir Kaniş köpeği. Zengin gözleriyle dikkatleri çeken Logan, aynı zamanda tam bir ev kuşu.

6. @biddythehedgehog

Biddy avuç içinize sığabilecek büyüklükte bir kirpi. Ama onun öyle ufacık gözüktüğüne bakmayın. O tam bir gezgin. Çat California kıyılarında, çat Büyük Kanyon’da!

7.@hungrybuns

Norveçli Muffin ve Johan kardeşler tam olarak ayrılmaz ikililer.

8. @digbyvanwinkle

Bir başka ikiliyle listemize devam ediyoruz. Bu ikilimiz Yeni Zellanda’da yaşıyor. Digby ve Van Winkle tüylü suratlatıyla hem oldukça asabi hemde oldukça sevimli olmayı başarıyorlar

9. @iamlilbub

Lil Bub devamlı dışarıda olan dili ve şaşı bakışlarıyla dünya tatlısı bir kedi.

10. @apignamedpenny

Bir domuzun instagram hesabı olur mu demeyin! Eğer Penelope Popcorn gibiyse olur.

11.@loki_the_wolfdog

Şu ana kadar hep sevimli hayvanlardan bahsettik ama Loki oldukça asil ve karizmatik duruşuyla bu gidişata bir dur diyor adeta. Sahibi ve yoldaşıyla birlikte maceradan maceraya koşan Loki takip etmeye değer bir köpek

12.@aspenthemountainpup

Aspen’de en az Loki kadar macerası bir başka köpek.Sahibiyle birlikte sık sık kamp yapan

13.@chowchow.gallery

Bu hesap diğerlerinden farklı olan tek bir hayvanın değil, chowchow olarak da anılan Çin Aslanı cinsi köpeklerin derleme fotoğraflarından oluşan bir İnstagram hesabı. Emin olun gördükleriniz karşısında içinizin yağlarının erimemesi mümkün değil.

14.@instababby

Son olarak sizlere pek çok farklı yavru hayvanın birbirinden tatlı fotoğraflarının yer aldığı bu hesabı takip etmenizi öneriyorum.

Bunlar benim kişisel listemde bir parçaydı. Eğer sizinde takip ettiğiniz ve mutlaka görmeniz gerekiyor dediğiniz hayvanlara ait İnstagram hesapları varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir