FaceBook Messenger’da Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Facebook, anlık mesajlaşma servislerine rakip olabilmek için Messenger hizmetini platform içerisinden ayırmıştı. Hatta bunu son Messenger güncellemesi ile bir tık öteye taşıyarak kullanıcı adı sistemine (m.me/kullanıcıadı) geçiş yapmıştı. Facebook Messenger sohbetlerinde bildiğiniz gibi okundu bilgisi ve çevrimiçi durum bulunuyor. Çevrimiçi durum kapatılabiliyor ancak okundu bilgisi kapatma özelliği maalesef ki yer almıyor.

Messenger’da okundu bilgisi nasıl kapatılır?

Facebook için geliştirilen Ghost for Chat eklentisi sayesinde hem okundu bilgisi engelleme özelliğini sisteme kazandırabilir hem de çevrimiçi durumunuzu gizleyebilirsiniz. Google Chrome uyumlu Ghost for Chat eklentisi gayet basit çalışıyor.

Eklentiyi indirin ve üye olun. Sonra engellemek istediğiniz seçeneği işaretleyerek Facebook Messenger‘da bir hayalete dönüşün!

FaceBook Messenger'da Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır-1

Ancak Ghost for Chat bu hizmetini ücretsiz olarak sunmuyor. Nothing In Life Is Free mottosu ile yola çıkan Ghost for Chat bu hizmeti için kullanıcılarından aylık 1.99 dolar talep ediyor. Eğer sürekli Messenger kullanıyor ve okundu bilgisinden muzdaripseniz aylık vereceğiniz bu ücretin hakkını alacağınızdan eminiz.

Ghost for Chat eklentisini indirmek için tıklayın

Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır ?

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir