En İyi 11 Video İndirme Programı

İnternet bağlantısı olmadan sevdiğiniz videoları izlemek ister misiniz? Sizler için En İyi 11 Video İndirme Programı listesi hazırladık

YouTube, Vimeo, DailyMotion vb. video izleme sitelerinde gezerken çok kaliteli videolara denk geliyoruz ama bazı durumlarda izlemeye vaktimiz olmuyor. Ya da internet bağlantısı olmayan bir yere gittiğimizde izlemekten keyif aldığımız videolar için keşke bir yere kaydetseydik diyebiliyoruz. Bu dertten muzdarip kullanıcılarımız için en iyi video indirme programları listesi hazırladık. Listemizde birbirinden güzel farklı alternatiflere ulaşabilirsiniz. İşte eEn İyi 11 Video İndirme Programı…

Program başlıklarına tıklayarak yazılımları indirebilirsiniz.

En İyi 11 Video İndirme Programı

NOT: Aşağıda listelenen programları incelemeden önce bu yazının bilgilendirme amaçlı yazıldığını bilmelisiniz. YouTube vb. sitelerde telif hakkına bağlı yayınlar bulunduğundan indirmek istediğiniz bağlantılara dikkat etmelisiniz. YouTube’un kullanım koşulları yetkisiz indirmeleri açık bir şekilde yasaklamaktadır.

1- Any Video Converter

Any Video Converter

Kolay kullanıma sahip arayüzü ile hızlı dönüştürme yapabilme özelliği ve görüntü kalitesi yüksek video dosyalarını desteklemesi nedeniyle Any Video Converter, en iyi video indirme programları listemizde ilk sırada yer alıyor. AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP , DVD, WebM, MP3 gibi formatları destekleyen program, video dosyalarını kırpmanıza, ekran oranını değiştirmenize, ses kalitesini ve formatını değiştirmenize izin veriyor. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra video dosyalarını sisteminizde çözücüsü bulunan formatlara çevirebiliyorsunuz. Bunun yanında YouTube’da hoşunuza giden videoları da indirebilir ve gerekli düzenlemeleri yapıp kaydedebilirsiniz.

2- aTube Catcher

aTube Catcher

Popüler online video sitelerinin tamamını destekleyen mükemmel bir video yakalayıcısı program olan aTube Catcher ile YouTube, Vimeo, Dailymotion vb. 100’den fazla video sitesinden en beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilir, isterseniz indirdiğiniz videoları taşınabilir video oynatma aygıtınıza veya cep telefonunuza uygun formata anında yine aTube Catcher üzerinden dönüştürebilirsiniz. En iyi video indirme programları içinde ikinci sıraya koyduğumuz aTube Catcher’ı denemenizi mutlaka öneririm.

Android Cihazlar için En İyi Video Oynatıcılar

3- Free YouTube Download

Free YouTube Download

Free YouTube Download programı, YouTube üzerindeki videoları Windows ve Mac işletim sistemine sahip cihazlarına indirmek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz ve hızlı çözümlerden biri olarak dikkat çekiyor. Programın sahip olduğu listeleme ve oynatma listesi özellikleri sayesinde YouTube’da kayıtlı olan listelerinizdeki videoları toplu olarak indirebiliyorsunuz ve bunun yanında kullanıcı kanallarında yer alan videoların da liste olarak kabul edilmesi sayesinde direkt olarak bütün bir kanalı da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

4- Ummy Video Downloader

Ummy Video Downloader

Ummy Video Downloader, YouTube üzerinde videoları ve Mp3’leri indirmenizi sağlayan, kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir program olmasıyla dikkat çekiyor. Sade bir arayüze sahip olan programı kullanmak oldukça basit. İndirmek istediğiniz YouTube videosunun sayfa linkini kopyalayarak program üzerindeki bölüme yapıştırmanız yeterli. Ekrana gelecek olan videonun hemen sol altındaki indirme kalitesini seçerek indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.

5- ClipConverter

Clip Converter

İnternetten izlediğiniz çevrimiçi videoları bilgisayarınıza indirerek daha sonra kullandığınız diğer cihazlarda kolayca, internet bağlantısına gerek duymadan izlemek istiyorsanız ClipConverter web uygulamasını işinize fazlasıyla yarayacaktır.

En İyi 10 Video Dönüştürücü

6- VideoGrabby

VideoGrabby

VideoGrabby, video veya müzik indirmek için basit ama etkili web uygulamalarının önde gelen isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bu bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz sitede, sadece indirmek istediğiniz videonun linkini girin ve indir’e basın.

7- KeepVid

Keepvid

YouTube, DailyMotion ve Vimeo sitelerinde izlediğiniz videoları indirmek için yararlanabileceğiniz kullanışlı bir servis. Program kurulumuna gerek bırakmadan istenen videoların URL’lerini girerek indirme işlemini yapabilen KeepVid ile videolar FLV ve MP4 formatlarında kaydedilebiliyor.

8- Savefrom.Net

Savefromnet

Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir servis olan Savefrom.net internet taracınız üzerinden çalışmakta. Bu sayede YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydetmek için bilgisayarınıza herhangi bir 3. parti yazılım kurma derdinden kurtuluyorsunuz. Ayrıca bir Android uygulamasına da sahip olan Savefrom.net, resmi YouTube uygulaması üzerinden çalışacak şekilde tasarlanmış. Uygulama yüklendikten sonra YouTube uygulamasını açın, içerisinde indirmek istediğiniz videoyu açarak paylaşma seçeneklerine erişin. Bu seçenekler arasından Savefrom.net uygulamasını seçin ve istediğiniz videoyu cihazınıza yükleyin.

9- Airy

Airy Video Downloader

Airy ile video indirebilmek için indirmek istediğiniz YouTube videosunun internet adresini tarayıcınızdan kopyalamalı ve program arayüzündeki adres çubuğuna yapıştırmalısınız. Bu adımdan sonra Airy videoyu analiz eder ve size mevcut video kalite seçeneklerini sunar. Program farklı formatlarda video indirebilme imkanı da veriyor.

10- 4K Video Downloader

4k Video Downloader

4k Video Downloader kullanımı kolay ve basit YouTube video indirme programlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sadece YouTube videoları değil Vimeo ve Dailymotion videolarını da indirme olanağı sağlıyan programda, videonun adresini kopyaladıktan sonra “Paste URL” tuşuna basmanız indirmenin başlaması için yeterli olacaktır.

11- Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader

Youtube, Facebook, DailyMotion, Vimeo, MTV ve daha binlerce popüler web sitesi üzerinde yer alan video içeriklerini sabit diskiniz üzerine kaydedebileceğiniz program, kendi kategorisi içerisinde yer alan en başarılı dosya indirme yöneticilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Freemake Video Downloader AVI, MKV, MP3, iPod/iPhone, Android, PSP ve 3GP formatları için destek sunuyor ve indirmek istediğiniz videoları taşınabilir cihazlarınız üzerinde oynatabileceğiniz şekilde dönüştürme şansı veriyor.

En İyi 11 Video İndirme Programı listemizin sonuna geldik. Umarız faydalı olmuştur, bizimle kalın.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir