Combofix Nedir? Combofix Nasıl Kullanılır?

Combofix Nedir? Combofix Nasıl Kullanılır? ComboFix sUBs tarafından hazırlanan ve bilgisayarınızı tehlikeli yazılımlar olan malware yazılımları tespit etmek için taradıktan sonra bu yazılımları otomatik olarak temizlemeye çalışan bir programdır. Bilinen en yaygın malware programları temizleme yeteneğinin yanında, temizleyemediği malware yazılımlarla ilgili yetkin kişilerin kullanabileceği raporlar da sunmaktadır.

ComboFix için dikkat etmenizi tavsiye ettiğim bir konu ise, teknik olarak gelişmiş bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz veya böyle birisinden anlık destek alma durumunuz yoksa ComboFix’i kullanmamanız ya da çok dikkatli olmanız. Programın gücünden dolayı kararsız kaldığınız veya fikir sahibi olmadığınız konularda işleme devam etmemeniz önemli, aksi takdirde bilgisayarınızın normal fonksiyonlarına zarar verebilirsiniz.

Ayrıca unutmayın ki ComboFix şu konumlardaki dosyaları çalıştırıldığı anda otomatik olarak temizlemektedir:

– Çöp kutusu
– Geçici internet dosyaları
– Temp klasörü

Eğer bu konumlarda yer alan dosyalarınızı korumak istiyorsanız bu geçici klasörler yerine başka güvenli bir konuma taşımanızı öneriyorum.

Combofix Nedir? Combofix Nasıl Kullanılır?

Uyarı: ComboFix’i kullanarak gerçekleştireceğiniz işlemlerde aldığınız riskten sitemiz Tamam.org sorumlu değildir. Gelişmiş kullanıcı niteliklerine ihtiyaç duyan bu programı çalıştırırken lütfen dikkatli olunuz.

Combofix Nedir? Combofix Nasıl Kullanılır? yazımızdaki konular aşağıdaki gibidir. Sayfalama özelliği ile konuları okumaya devam edebilirsiniz.

  • Combofix Nasıl İndirilir
  • ComboFix Nasıl Kurulur
  • ComboFix Nasıl Kullanılır
  • ComboFix Nasıl Kaldırılır

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir