Clash Of Clans İkinci Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans İkinci Hesap Açma

Clash Of Clans İkinci Hesap Nasıl Açılır ?

1- Öncelikle bir Gmail hesabına ihtiyacımız var ancak işlem sırasında da açabilirsiniz.

2- Android cihazımızdan Ayarlar menüsüne giriyoruz ve telefondan telefona değişir ancak Ayarlar sekmesine girdikten sonra Hesap menüsünde “Hesap Ekle” butonuna basın.

3-Hesap ekle ‘ ye tıkladıktan sonra eğer gmail hesabı aldıysanız Mevcut Hesap almadıysanız Yeni Hesap seçeneği ile yeni gmail hesabı açalım ve telefon ile senkronize edelim.

4-Yeni gmail hesabı ile telefonumuza giriş yaptıktan sonra ikinci bir işleme geçmemiz gerekiyor. Clash Of Clans verilerini silmelisiniz.

5- Clash Of Clans çerezleri sildikten sonra oyuna tekrardan girelim ve artık Clash Of Clans ikinci hesap ile oynayabilirsiniz.

6- Hesap değişmemiş veya bir aksaklık var ise yada eski oyuna dönmek için Clash of Clans ‘ a girdikten sonra ayarlar resmine tıklayalım ve girdiğimizde Google Girişi butonuna tıklayın bağlatı kesilecektir. Tekrar bağlamak için tıklayın ve bu sefer 2 tane gmail hesabı gözükecektir. Yeni olan Gmail hesabını tıklarsanız yeni oyun açılacaktır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Kardeşlik dedi ki:

    13 seviye belediye binası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir