D&R İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Öğrenci hayatı süren insanlarımızın genellikle çalışmak için başvurduğu ve genel alışveriş konusunda da kullanıcılarımızın sıkça tercih ettiği D&R, çalışma şartlarıyla ve maaşlarıyla da insanlarımızın ziyaret odağı olabiliyor. Teknoloji, kitap ve çeşitli ürünleri bünyesinde barındıran D&R firmasının, bakalım çalışma şartları ve maaşları nasıldır?

D&R Çalışma Şartları

D&R firmasında çalışmaya başladığınız günden itibaren, çalışma süreniz 8 saat olarak belirlenecektir. Ayrıca yemek ve çay gibi molalarınız da bu saate dahil edilirken, haftada bir gün de izin hakkına sahip olursunuz. İzin günleri, mağazalar hafta sonları kalabalık ve yoğun olacağı için genellikle hafta içi belirlenmektedir.

Bunların yanı sıra, firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda diğer mağazalarda olduğu gibi 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı kullanabiliyorsunuz.

D&R Maaşları

D&R bünyesinde yeni işe başlayan personeller, ilk olarak asgari ücretle istihdam etmektedir. Ayrıca zamanla yükseleceğiniz reyon sorumlusu gibi pozisyonlarda da maaşınızda ciddi artışlar görünebiliyor. Asgari ücretle istihdam ettiğiniz andan itibaren, her ay maaşınızın 3/1’i kadar ek ödeme alırsınız. Alacağınız bu ödeme ‘’Ticket’’ ödemesi olarak geçer ve size özel olarak tahsis edilmiş kartınızın içerisine gereken tutar yüklenir.

Kartınıza yüklenen tutarla, kartınızı destekleyen tüm alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir, lokantalarda yemek yiyebilirsiniz. Mağazada görevli olan müdür ve müdür yardımcılarının da maaşları, normal personellere göre ciddi farklar barındırmaktadır.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. ali veli dedi ki:

    magaza mudur yardımlarına verdıklerı rakama gülersiniz tamamen hikaye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir