Steam Sonbahar İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun

Steam’in Black Friday indirim şenliği olan Sonbahar İndirimi’nde kaçırmamanız gereken 10 oyunu tavsiye ediyoruz.

Herkesin dört gözle beklediği Steam’in bir indirim dönemi daha geldi. Black Friday, yani Kara Cuma için yapılan ve Steam Sonbahar İndirimi olarak adlandırılmış indirim şöleninde dikkatimizi çeken ve kaçırılmaması gereken 10 oyunu sizler için listeliyoruz. Oyunlara başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiinz.

1- DOOM – 72.27TL (%67 İndirim)

Bir efsanenin yeniden doğuşu olarak gördüğümüz DOOM’un yepyeni grafiklerle bezenmiş yeni versiyonu %67 gibi sağlam bir indirimle karşımıza çıkıyor. 72.27TL’ye düşen bu indirimi kaçırmamak gerek.

2- The Witcher 3: Wild Hunt GOTYE – 44.99TL (%40 İndirim)

Geçtiğimiz yılın en iyi oyunu olarak kabul edebileceğimiz The Witcher 3’ün GOTYE versiyonu da kaçırılmaması gereken oyunların başında geliyor.

3- Far Cry Primal – 65TL (%50 İndirim)

Far Cry efsanesini çok eski çağlara taşıyan Primal, bambaşka bir Far Cry deneyimi sunmasıyla kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz.

4- Grand Theft Auto V – 89,50TL (%50 İndirim)

GTA serisinin son üyesini de kaçırmamak gerek. Eğer hala oyunu satın almadıysanız %50 indirim güzel bir seçenek gibi duruyor.

5- Batman Arkham Knight Premium Edition – 56.60 (%60 İndirim)

Batman efsanesinin ilk başta PC için sancılı ve sorunlu çıkan oyununda neyse ki sıkıntılar giderildi. Böylece almışken PE versiyonunu almak mantıklı. Ancak dilerseniz %50 indirimli fiyatıyla 44.50TL’ye denk gelen normal versiyonunu da buradan alabilirsiniz.

6- Fallout 4 – 59.07TL (%67 İndirim)

Bir efsane daha. Yıllarca merakla beklenmiş ve sonunda kavuşulmuş olan muhteşem yapım FO4, %67 gibi sağlam bir indirim ile karşımıza çıkıyor. Daha oynamayanlar mutlaka alıp oynamalı.

7- Metal Gear Solid V: The Definitive Experience – 64.99TL (%35 İndirim)

MGS’nin son iki oyunu olan Ground Zeroes ve The Phantom Pain gibi iki efsaneyi ve tüm paketlerini barındıran bu seçeneği gözünüz kapalı satın alabilirsiniz. Ayrıca buradan Ground Zeroes’u 31TL’ye, buradan da The Phantom Pain’i 55TL’ye tek olarak da alabilirsiniz.

Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu

8- The Elder Scrolls V: Skyrim + Add-Ons – 28.19TL (%73 İndirim)

Üzerinden oldukça zaman geçmesine rağmen Skyrim oynamadıysanız üzülürüz. Hala satın almadıysanız kaçırmayın bizce. Normal versiyonuna da 10,23TL gibi oldukça uygun fiyata buradan ulaşabilirsiniz.

9- Rise of the Tomb Raider – 44.50TL (%50 İndirim)

Lara Croft bacımızın son yapımı olan Rise of the Tomb Raider, güzel bir fiyatla indirim şölenine dahil oldu. E bize de almak kalıyor.

10- Counter-Strike: Global Offensive – 16TL (%33 İndirim)

Her indirim döneminde %50 indirim ile 12TL’ye satılan CS:GO bu sefer %33 indirim ile 16TL’ye satılıyor. Ancak bir klasiktir, bahsetmeden geçsek ayıp olurdu sanırım.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir