Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır?

Oyun ilk olarak 2013 yılında yayınlandı ve kısa sürede oldukça yüksek sayıda kullanıcı sayısına ulaştı. Oyuncular iksir,altın,yeşil taş,kara iksir gibi kaynakları geliştirerek diğer rakiplerini yenmek için çalışır. Kurulan köy geliştirilerek, savunma , saldırı gibi yetenekler arttırılmaya çalışılır. Kullanıcılar , gelişimi hızlandıran özel yetenekleri Google Play Store’dan veya App Store‘dan oyun içi satın alma talebi ile satın alabilmektedir. Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır yazımızda bulabilirsiniz.

Eski oyuncuların bildiği gibi,  bu tarz oyunların temelini 1997 yılında Age of Empires atmıştı. Akıllı telefonlarda oyunun yayınlanması ile birlikte oyuncu sayısının artmasıyla birlikte , oyun hakkında merak edilenlerde bu oranda artmaktadır. Bildirim ayarlarını düzenlemek için aşağıdaki  adımları takip edebilirsiniz. Aşağıdaki ayarlar tüm telefonlar içi geçerlidir.

Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır?

Telefon yazılımına göre adımlar yer değiştirebilir.

Ayarlar/ Uygulamalar / Clash of Clans seçeneklerini takip ediyoruz.

 

Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır1

Uygulama bilgileri ekranında , uygulama hakkında tüm ayarları yapılandırabilirsiniz. Şimdilik sadece bildirim ayarları düzenlemek için ” Bildirimler” seçeneğine dokunuyoruz.

Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır2

“Engelle: Bu uygulamalardan gelen bildirimleri gösterme” seçeneğini sağ kaydırarak , oyun tarafından gönderilen bütün bildirimleri kapatabilirsiniz. Diğer özel ayarlar için detayları okuyabilirsiniz.

Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır3

Clash of Clans hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Clash Of Clans İkinci Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans Bildirimlerini Açma ve Kapama Nasıl Yapılır? yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.