Çift Kameralı S8 Plus Göründü

Geçtiğimiz günlerde Samsung, adından çok söz ettirecek telefon modellerini tanıtmıştı. Galaxy S8 ve S8 Plus modellerini tanıtan Samsung, yine de ortaya çıkan söylentilerden kurtulamadı. Cihazları tanıtılmadan önce, cihazlar hakkındaki iddiaları bilen Samsung, bu iddialardan tamamen kurtulmak adına telefonlarını nihayet tanıtmıştı. Bu tanıtımdan sonra da çift kamera söylentisi dolaşmaya başladı. İddialara göre Samsung, Galaxy S8 Plus modelinin, çift kamera özelliklisini de tanıtacak.

Son zamanlarda sık sık adından söz ettiren çift kamera özelliği, bugünlerde Samsung ile anılmaya başladı. İddialar hakkında hiçbir şekilde açıklama yapmayan şirketin, tasarımı da kısa süre içerisinde sosyal medya üzerinden sızdırıldı.

Yeni S8 Plus, henüz seri üretime geçmese de tek bir adet tasarlandı ve testlerden geçirildi. Test aşaması ve telefonun modeli de görüntülendi. Dikkat çeken özelliklerden birisi de parmak izi sensörü oldu. Yeni modele kabataslak bakıldığında, parmak izi sensörünün arka kısımdan kaldırıldığını görebiliyoruz.

Çift kameralar, dikey olarak cihaz bünyesine tasarlanmış. Parmak izi sensörünün olmayışı da Samsung’un yapacağı bir çalışmayı akıllara getirdi. Yapılan çalışmalara göre diğer modellerdeki parmak izi okuyucuları, ekrana entegre edilmiş olacak. Yeni sızan görüntülere bakıldığında Samsung, gerçekten bu sistem üzerinde çalışıyor. Uzun süredir resmiyet kazanmayan bu söylenti, akıllara ekran entegreli bir parmak izi okuyucusunu da getiriyor.

Samsung, Galaxy S8 modelinde bu özellikleri kullanmadı ama hala çalışmalara devam ediyor. Önümüzdeki günlerde tüm çalışmaların içinde olduğu Galaxy Note 8 serisini görebiliriz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir