Aynı Cihazda Birden Fazla Hesap Yönetmek için 6 Uygulama

Android işletim sistemli cihazlarımızda favori sosyal ağlar ve mesajlaşma uygulamaları için tek bir hesap kullanabiliyoruz. Çift SIM kartlı cihazları kullanıyor olsak dahi WhatsApp, Facebook ve Clash of Clans gibi uygulamaları farklı hesaplarla kullanmak mümkün olmuyor. Biz de bu durumu inceledik ve sizler için Android Cihazlarda Aynı Cihazda Birden Fazla Hesap Yönetmek için 6 Uygulamayı bir araya getirdik.

Aşağıda sıraladığımız uygulamalara her seferinde tekrar giriş yapmanız gerekmiyor ve hesaplar arasındaki geçişi birkaç dokunmayla kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.  İsterseniz uygulamaları incelemeye başlayalım.

Aynı Cihazda Birden Fazla Hesap Yönetmek için 6 Uygulama

Parallel Space

parallel space

Parallel Space uygulaması, tek bir Android cihaz üzerinde iki farklı hesap arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. Birden fazla sosyal ve mesajlaşma uygulamalarına giriş yapabileceğiniz uygulamadaWhatsApp, Facebook, Snapchat ve daha fazla uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz. Hesaplar arasında geçiş için yapmanız gereken sadece birkaç dokunuş.

Cihazınızın belleğinde sadece 2 MB alan kaplayan, iki oyun hesabını yan yana açabilme, ayrı hesaplarda birden fazla fotoğraf ve video paylaşma gibi artıları bulunan uygulamanın eksileri ise pil tüketimi ve iki hesapta aynı anda çevrimiçi kalamamak.

2Accounts

2accounts

2Accounts uygulaması iki farklı mesajlaşma uygulaması, oyun ya da sosyal ağ hesaplarına erişim amacıyla geliştirilmiş başarılı bir uygulama. Parallel Space uygulaması gibi tek bir Android cihazda farklı hesaplara erişim sağlamanıza imkan veren uygulamada hesaplar arasında geçiş yapmak oldukça kolay. 2Accounts uygulaması WhatsApp, Facebook, Google+ ve WeChat gibi en popüler uygulamaları destekliyor.

Play Store’da yer alan en iyi oyunların neredeyse tamamını destekleyen, hesap bilgilerinizin güvenliğini sağlayan ve güncellemeler için anlık bildirimleri sunan uygulamanın eksik olan yönleri isebazı bildirimleri kaçırma ve WhatsApp’taki mesajların gecikmeli tesim edilmesi oluyor. Ancak yine de denemenizi tavsiye ediyorum.

Multi Accounts

multi accounts

WhatsApp, Facebook, Snapchat, Line, WeChat, Clash of Clans gibi uygulamaları destekleyen Multi Accounts uygulaması tek bir cihaz üzerinden birden fazla hesap ile oturum açmanıza imkan sağlıyor.Bireysel hesapların tüm veri ve geçmiş bilgilerini koruma, iki hesap arasında kolay geçiş, profil seçimi ve çift SIM kartlı cihazların desteklenmesi gibi oldukça işlevsel özellikler sunan Multi Accounts mutlaka denenmesi gereken uygulamalardan bir tanesi.

2 Lines for Whazzap

2 lines for whazzap

Root izinleri gerektiren 2 Lines for Whazzap uygulaması, aynı cihaz üzerinden iki farklı WhatsApp hesabı kullanmanızı sağlıyor. İhtiyaç anında hesaplar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkan veren uygulama; hesabınız için günlük tutma, çift SIM kartlı cihaz desteği, gelişmiş güvenlik için model kilidi ve iş ve kişisel profiller arasında geçiş yapma gibi artılar sunuyor. Eksi olarak sayabileceğimiz yönleri ise; pop-up reklamlar ve root erişimi gerektirmesi diyebilirim.

App Cloner

app cloner

Adından da anlaşılacağı üzere uygulamaları klonlayarak iki farklı hesap kullanmanızı sağlayan App Cloner’da, orijinal uygulamalar ile klonlanan uygulamaları paralel olarak çalışıyor, dolayısıyla orijinal uygulama güncellense dahi verileriniz güvende oluyor. Facebook, Twitter, Skype gibi popüler sosyal ağlar için çoklu oturum açma desteği sunuluyor. Uygulamanın artı yönleri; hesaplar arasında geçiş yapabilme, klonlanan uygulamalara farklı renk ve isim verilmesi, klonlanan uygulamalara şifre koruması ekleme, otomatik başlangıç ve çıkışta önbelleğin boşaltılması. Eksi yönleri ise WhatsApp, Facebook Messenger ve Viber gibi uygulamaların desteklenmemesi.

2Face

2face

2Face, birden fazla sosyal ağda ve mesajlaşma uygulamalarına paralel erişim sunmak için tasarlanmış. Tek bir dokunuşla hesaplar arasında geçiş yapabilmenize olanak sağlayan 2Face’de çeşitli hesaplarınızdan gelen tüm mesajlar için eşzamanlı bildirimler alabiliyorsunuz. Her hesap ya da klonlanan uygulama için ayrı depolama alanı sağlaması da oldukça iyi bir özellik diyebilirim.

Kaynak: Tam İndir (Volkan Yılmaz)

Aynı Cihazda Birden Fazla Hesap Yönetmek için 6 Uygulama yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.