Android ve iOS İçin Solitaire İndir !

Bilgisayarların hayatımız girişi ile birçoğumuzun zaman geçirmek için oynadığı Microsoft Solitaire Collection yeni adıyla Android ve iOS İçin Solitaire yayınlandı.

Microsoft boş zamanların en büyük kurtarıcısı olan Solitaire oyununu sonunda iOS ve Android için resmen sundu.Şirketin oyun anlamında belki de en büyük yaratıcılığı olan Solitaire, artık Android ve iOS platformlarında.

Windows işletim sisteminin en temel unsurlarından olan Solitaire, yalnızca Windows 8 ve Windows 10 üzerinde yaklaşık 119 milyon oyuncuya sahiptir. Şirket, yıllar sonra oyunu ilk kez üçüncü taraf platformlara taşıyor.

1990 yılında Windows 3.0 ile tanıtılan Solitaire, ‘işletim sisteminden çekinen insanları yatıştırmak’ ve grafiksel kullanıcı arayüzüne yönelik tasarlanmış.

O yıllardan beri yalnızca Windows’da mevcut olan ve Microsoft’ta yayınlanan oyun, Klondike, FreeCell, Pyramid, Spider ve Tripeaks oyun modlarını içeriyor.

25 yıldan uzun süreli bir mazisi olan oyun, tüm zamanların en çok oyunu olma ünvanını hiç da kaptırmadı.

Android ve iOS İçin Solitaire İndir !

Microsoft mobil cihaz kullanıcılarını oldukça sevindirecek bir hamle ile dünyanın 1 numaralı Solitaire oyununu iOS ve Android mobil işletim sistemleri için Microsoft Solitaire Collection adıyla yayımladı.

Şirket; FreeCell, Klondike, Spider, Pyramid ve Tripeaks olmak üzere 5 klasik Solitaire oyununu tek bir uygulamada buluşturmuş durumda.

Chrome’da İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun

Her gün 5 yeni meydan meydan okuma görevini oynayarak ödüller kazanmak da mümkün. Oyunu bitirdiğinizde destelerin unutulmaz animasyonu da hem orijinal hem de yeni olarak karşımıza çıkıyor.

Android ve iOS İçin Solitaire İndir !

Microsoft Solitaire Collection, sunulan Xbox Live desteği sayesindeyse Microsoft hesabı ile giriş yaptığınızda, Xbox Live başarılarını elde etme ve başkalarıyla rekabet etme şansı da sunuyor. Hatta Windows 10, iOS ve Android gibi farklı platformlarda oyunu oynarsanız ilerlemeniz ve oyun verileriniz buluta kaydediliyor.

Microsoft Solitaire Collection temelde ücretsiz olarak sunulsa da içerdiği reklamlardan kurtulmak ve günlük meydan okuma görevlerinden 2 kat daha fazla ödül kazanmak isterseniz, aylık 1.99 dolarlık ödeme yapmanız isteniyor.

Android platformlu cihazlara Microsoft Solitaire Collection indirmek için burayı, IOS platformlu cihazlara Microsoft Solitaire Collection indirmek için burayı tıklayabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler ileriz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.