Android Telefonlar için En İyi 10 Diyet Uygulaması

Android cihazlar için geliştirilmiş diyet yapmanıza yardımcı olacak pek çok uygulama var. Yeterince su içmenizi sağlayacak olan uygulamalardan, fiziksel durumunuza uygun diyet programları hazırlayan uygulamalara kadar pek çok çeşidi bulunuyor. Android Telefonlar için En İyi 10 Diyet Uygulaması nı sizler için derledik.

Diyet yapmak bu devirde hakikaten çok zor. Zira sürekli televizyonlarda, sokaklarda, nereye gidersek gidelim sağlıksız yiyeceklerin reklamlarını görüyoruz ve ne yazık ki canımız istiyor. Çünkü sağlıksız demek lezzetli demek.

Fakat artık hayatınızı kolaylaştıran mobil cihazlar size bu konuda da yardımcı oluyor. Artık Android cihazlar için geliştirilmiş diyet yapmanıza yardımcı olacak pek çok uygulama var. Yeterince su içmenizi sağlayacak olan uygulamalardan, fiziksel durumunuza uygun diyet programları hazırlayan uygulamalara kadar pek çok çeşidi bulunuyor.

.Her zaman öncelikle bir diyetisyene ya da doktora başvurmanız gerektiğini unutmayın. Bunu yaptıktan sonra ise, bu uygulamalardan yardım alabilirsiniz.

Eğer siz de diyet yapmaya çalışıyorsanız, sizler için hazırladığımız listemize göz atmanızı öneririz.

Android Telefonlar için En İyi 10 Diyet Uygulaması

BMI Calculator

Diyet yapmaya başlamadan önce yapılması gereken ilk hareketlerden birisi, vücut kitle endeksinizi hesaplamaktır. Vücut kitle endeksi, kısaca açıklamak gerekirse,  sağlıklı bir vücuda sahip olmamız için gereken oranı belirten kavramdır.

bmi-calculator

Yani vücudunuz olması gereken kiloda mı, obezite sınırına ne kadar yakınsınız yoksa gereğinden fazla mı zayıfsınız, size bu oyan söylüyor. Bu uygulama ile de vücut kitle endeksinizi kolayca hesaplayabilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile belinizin boyunuza oranını, vücut yağ oranınızı ve kalori harcama oranınızı hesaplayabilir, son değerlerinizi kaydedebilirsiniz.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir