AirPods Kaybolursa veya Çalınırsa Ne Olacak?

iPhone etkinliğinin en büyük duyurularından biri şüphesiz yeni kablosuz kulaklıklar olan AirPods olmuştu. Tasarımsal açıdan minimal olmasına rağmen fiyatına bu minimal ölçüleri yansıtmayan AirPods Kaybolursa veya Çalınırsa Ne Olacak?

AirPods Kaybolursa veya Çalınırsa Ne Olacak?

AirPods Nedir, Nasıl Kullanılır?  yazımızda Airpods ile ilgili detaylar vermiştik. Kimine göre harika bir ürün kimine göreyse son derece gereksiz ve pahalı bir zevk. Yine de Apple’ın yeni gözdesi hakkında bilmeniz gereken önemli bir şey var.

Business Insider, AirPods’lar hakkında merak edilen bir soruya cevap vermiş. Eğer bu minik aksesuarın başına bir iş gelirse ne olacak? Apple tarafında nasıl bir hakkımız veya talebimiz bulunacak?

AirPods Kaybolur veya Çalınırsa Ne Olacak?

Kendi verdikleri bir örneğe bakarak cevaplandıralım. Metroda gidiyorsunuz ve AirPods ile dinlediğiniz müziğin keyfini çıkartıyorsunuz. Metro tam Gayrettepe’de durduğu anda kötü niyetli bir kişi AirPods’larınızdan birini kaptığı gibi koşarak uzaklaşıyor. Gitti güzelim kulaklık.

Kulaklık Girişi Olmayan Telefonlar

Peki, Apple böyle bir durumda size yeni bir kulaklık verecek mi? Hayır, diğer her Apple ürününde olduğu gibi gidip, yeni bir tane almanız gerekiyor. AirPods’ların herhangi bir hırsızlığa karşı değişimi bulunmuyor.

Apple’dan gelen açıklamaya göre böyle bir durum yaşandığında yeni bir çift almak yerine, sadece tekli olarak AirPod alacaksınız. Tekli olarak satılacak AirPods’ların fiyatı henüz belli değil ama 159 dolarlık fiyatı düşününce, ürün çıktığında kulağımıza zamkla yapıştırmayı bile düşünebiliriz.

AirPods’a Rakip En İyi 9 Kablosuz Kulaklık

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.