Google Formlar Alternatifi 14 Servis

Google Formlar, çeşitli ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz inanılmaz popüler bir servis. Sınırsız ve ücretsiz formlar ile ihtiyaçlarınıza uygun onlarca form hazırlayabilirsiniz. Google Formlar’ın sunduğu özellikler size yetmiyorsa, sizler için hazırladığımız bu listede Google Formlar Alternatifi 14 Servis inceleyebilirsiniz.

Google Formlar Alternatifi 14 Servis

1. WuFoo

Fiyatı ne kadar?

Farklı fiyat seçenekleri sunulan bu serviste aylık 29.95 dolar ödeyerek sınırsız form oluşturabileceğiniz bir üyelik alabilirsiniz.

Hangi özellikler bulunuyor?

400’den fazla özelleştirilebilir şablonlar ve temalar, sezgisel sürükle-bırak arayüzü, güvenilir ödeme kanalları, gelişmiş raporlama ve verilerinizi korumak için 256-bit SSL şifreleme protokolü gibi özellikler sunuluyor.

Dezavantajları var mı?

En çok tercih edilen form oluşturma servisi olan WuFoo’nun bu kaliteli yanının bir karşılığı bulunuyor. Eğer tüm fonksiyonlara ihtiyacınız yoksa veya ücretsiz bir seçenek istiyorsanız, diğer servislere göz atabilirsiniz.

2. Typeform

typeform

Fiyatı ne kadar?

Tek bir kullanıcı için aylık 35 dolar veya 70 dolar ödeyebileceğiniz üyelik seçeneklerinin yanında, ücretsiz olarak da hizmetten faydalanabiliyorsunuz.

Hangi özellikler bulunuyor?

Sıfırdan bir form oluşturabileceğiniz gibi önceden oluşturulmuş şablonlardan birini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, Typeform servisi kullanım kolaylığı ve çekici görseller ile olumlu eleştiriler alıyor.

Dezavantajları var mı?

Marka logosunu kullanmak istemiyorsanız Pro paketini kullanmak zorundasınız. Bunun yanında, mevcut verilerin hiçbir çevrimdışı koleksiyonu bulunmuyor ve katılımcılar kendi formunu kaydedemiyor.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.