2023 Yeni DS 3 Crossback Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – 2023 YENİ DS 3 Crossback Alınır Mı?

DS markası ile Citroen arasında çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle iki firma ayrılma kararı almıştı. Bu süreçte de Citroen ile işbirliğini tamamen bitiren DS, yeni DS 3 modeliyle karşımıza geliyor. Mükemmel bir araç üretmeyi başaran ve kullanıcıların isteklerine göre dizayn oluşturan DS, bakalım yeni DS 3 modelini karşımıza nasıl getirecek?

2019 Yeni DS 3 Crossback Tasarım Özellikleri

DS 3 modeline dışardan baktığımız zaman, gerçekten de etkileyici bir tasarıma sahip olduğunu anlayabiliyoruz. Bakanların dönüp bir daha bakacağı yeni modelde köpekbalığı yüzgeci tasarımı kullanılmış. Yani kullanılan bu tasarımın, sadece bu araca özel olduğunun altını çizelim. Spor deri görünümüne sahip olan direksiyon, aynı zamanda krom malzemeden oluşmaktadır. Ayrıca araç koltukları da insanı tamamen sarıyor ve rahat bir oturuş sunuyor.

2019 Yeni DS 3 Crossback Teknik Özellikler

Aracın teknik özelliklerine göz attığımız zaman da, yeni modelde gerçekten de üst teknolojinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle 10.3 inç boyutunda bilgi eğlence ekranıyla birlikte gelen yeni DS 3 modelinin, bagaj hacmi de 360 litre kapasiteye sahip. 2.sınıf biri otonom sürüş teknolojisine sahip olan araç, gösterge paneliyle de sürüş anında her şeyi görebilmenize olanak sağlıyor. Yani sürüş sırasında meydana gelecek problemler veya hangi sürüş yöntemini kullandığınız, size gösterge paneliyle beraber anlık olarak gösterilecek.

2019 Yeni DS 3 Crossback Ne Zaman Çıkıyor?

Araç için yukarıda verdiğimiz özellikler, sadece şuan için bilinen özelliklerdir. Tabii ki aracın çıkış tarihine henüz zaman var. DS, yeni modelini 2021 yılında satışa sunmayı hedefliyor. Bu sürece kadar araçla ilgili yeni detaylar mutlaka görünmeye başlayacaktır. Ayrıca hem yeni özellikler hakkında, hem de aracın fiyatı hakkında bir bilgi edindiğimizde, sizlerle tekrardan paylaşıp bilgi verebileceğiz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Merve Aymak dedi ki:

    Bu arabanın özelikleri çok beğeniyorum gerek rengi gerek görünüş olan üstü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir