YouTube Video Reklamları Engelleme / Kaldırma [Chrome]

YouTube Video Reklamları Engelleme  Kaldırma [Opera]

YouTube videoları izlerken rahatsız edici ve ilgi çekmeyen reklamlara rastlamaktayız. Bu reklamları tek tek engellemek her ne kadar geçici bir çözüm olsa da, film veya diz izlerken reklamların çıkması can sıkıcı olabiliyor. En iyi çözüm reklamların engellenmesidir. Chrome tarayıcısında YouTube video izlerken çıkan reklamları kaldırmak için iyi bir çözüm vardır.

Google Chrome en çok kullanılan internet tarayıcısıdır. Chrome’da YouTube videolarda çıkan rahatsız edici reklamları engellemek için ücretsiz eklenti/uzantı mevcuttur.

youtube-video-reklamlari-engelleme-kaldirma-chrome

AdThwart (AdBlock Plus), Google Chrome kullanıcıları tarafından reklamları engellemek için kullanılan ünlü bir uzantıdır. Google Chrome’da mevcut birçok reklam engelleme uzantısı olmasına rağmen, kullanıcılar tarafından pek çok şikayet almıştır. AdThwart (AdBlock Plus), Google Chrome kullanırken YouTube video reklamları engellemek için daha güvenilir bir seçenektir. AdBlock Plus Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunmakta ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

AdBlock Plus, Logo reklamları, Youtube video reklamları, Facebook reklamları, açılır pencereler ve tüm diğer rahatsız edici reklamları engeller.

AdThwart (AdBlock Plus) İNDİR

Kaynak: Tam İndiriyo

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.