iPhone’a Müzik Atma Nasıl Yapılır?

iPhone kullanmak bir ayrıcalık olsa da, güvenlik nedeni ile her şey kolay yapılmıyor. Bilgisayardan iPhone’a müzik yükleme işlemi de oldukça karışık, peki, iPhone’a müzik atma nasıl yapılır?

Birçok akıllı telefonu bilgisayarınıza taktığınız gibi dilediğiniz müziği dinliyorsunuz, aslında iPhone için de kolay ama bilgisayar ile pek işiniz olmuyorsa karışık gelebilir. Resimli anlatımlar sayesinde PC’den iPhone’a müzik yükleme işlemini siz de çok rahat şekilde yapabileceksiniz.

1. İlk adım bilgisayarımıza en güncel iTunes yazılımını yüklüyoruz, sonrasında iPhone cihazımızı USB ile bilgisayara bağlıyoruz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sağ üst köşede telefonunuzun adını göreceksiniz, örnekte iPhone ama sizin görünen telefon isminiz farklı olabilir.

iphone-muzik-atma-1

   2. Müzik yükleme işleminin bu adımında, resimde gördüğünüz gibi müzikleri ve videoları elle yönet seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

iphone-muzik-yukleme-2

3. Sıradaki aşamada resimde bu iPhone’da gibi bir yazı göreceksiniz, işte bu aşamada müzikleri atacağınız yere gelmiş oluyorsunuz.

iphone-muzik-atma-3

4. Şimdiki aşamada istediğiniz müziği seçtikten sonra müzik listesinin olduğu alana sürükle bırak yapıyorsunuz ve eş zamanla diyorsunuz. Dilerseniz yine resimde sol alt köşede + göreceksiniz, yeni liste oluştur diyerek dinleyeceğiniz müzikleri kategori haline getirebilirsiniz.

iphone-muzik-yukleme-4

  • Bilgisayardan iPhone’a müzik yükleme işlemi bu kadar, umarım yardımcı olabilmişizdir.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir