Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması

Müzik dinlemek kadar üretmeyi de seven hareketli kişilerin hayalleri arasında DJ’lik. Ancak kişinin seviyesine uygun tasarlanan, geliştirilen DJ ekipmanları oldukça pahalı. Amatör, yarı amatör ve profesyonel kullanıma yönelik ekipmanların fiyatından ötürü DJ olma hayaliniz suya düşmesin. Mobil cihazlar üzerinde basit aksiyonlara girişebileceğiniz onlarca DJ uygulaması mevcut. Bu yazımızda Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması‘nı bir araya getirdik.

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması

Pacemaker
iOS (Free + IAP)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması-etdfg

Neon ışıklı görünümü ve basit kontrolüyle, PAcemaker amatör DJ ler için en iyi uygulamalardan birisi. iTunes koleksiyonunuzdan veya Spofiy hesabınızdan müzik alabilir, onları karıştırabilirsiniz. Ekstra efektler, ChopChop uygulaması gibi özellikleri var. Tüm özellikleri kullanabilmeniz için satın almanız gerekiyor.

djay 2
Android / iOS (£2.99 – £3.99 + IAP)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması-hgfhfd

Geliştiricisi olan Algoriddim, DJ uygulamarı yapan en iyi şirketlerden birisi. Bu uygulaması ise en iddialı olan DJ uygulaması. DJAY’de 2 farklı fiziksel model var. Spotify Premium ile bağlantı kurabiliyor. Mixlerinizi kaydedip, sonra dinleyebiliyorsunuz. Ses efekt seçenekleri bol olan güçlü bir DJ uygulaması.

Serato Pyro
iOS (Free)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması-fdgdd

DJ çevrelerinde ünü olan bu uygulama, pro yazılımyla geliyor. iTunes den müzik çekebilir ve harika mixler yapabilirsiniz.Uygulama yararlı ipuçlarında ve önerilerde bulunarak size yardımcı oluyor. Pyro ile sizin için mix yapabiliyor. Partiler için yeterli bir uygulama.

edjing 5
Android / iOS (Free + IAP)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması-rrgtehr

Başka bir tanınmış DJ uygulaması da edjing 5

Şu anki haline gelmek için bir hayli güncelleme geçiren uygulama, farklı kaynaklardan müzik alabiliyor: Cihazınızdan, SoundCloud ve Deezer hesabınızdan müzik çekebilirsiniz.  Mixleme ise basit. Yardım konularından destek alabiliyorsunuz. App uygulamasından,  çeşitli araçlar ve ses efektleri satın alabiliyorsunuz. Etkili bir kayıt özelliği de var.

djay Pro
iOS (£14.99 + IAP)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması-1024

Apple tasarım ödülü almış olan bir uygulama. En son iPad versiyonları için özel olarak optimize edilmiş. iTunes ve Spofiy premium destekliyor. Pro uygulamasında kayıt ve video özelliği de var.

Cross DJ
Android / iOS (Free + IAP)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması-8

DJ sahnesi hazırlamakta başka bir usta da bu uygulamanın geliştiricisi, Mixvibes.  Para harcamak istemiyorsanız, ücretsiz bir DJ mix uygulaması istiyorsanız iyi bir seçenek. SoundCloud’dan veya telefonunuzdan müzik alabilirsiniz. Bunları karıştırıp, güzel mixler elde edebilirsiniz. Mix kontrolleri çok iyi. Mola vermek isterseniz mola özelliği de var. Kayıt ise ücretli. Fakat fiyatı çok pahalı değil.

Traktor DJ
iOS (£7.99 + IAP)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması--7

Son tavsiye edeceğimiz  DJ uygulaması ise Tarktor DJ. En tanınmış geliştiricilerden birisi, Native Instruments tarafından geliştirilmiş. Çok fazla özelliği var. Seslerin dalga formlarını görebiliyorsunuz. Multi-gesture özelliği var. iTunes kütüphanesiyle çalışıyor. Cihazınızdaki diğer müzik uygulamaları ile sorunsuz çalışıyor. iPhone’lar için ayrı bir versiyonu var.

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması‘nı bu yazmızda sizlere tanıttık. Konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak : Apple Uzmanı (Fatih)

Mobil Cihazlar için En İyi 7 DJ Uygulaması yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir