WhatsApp’ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu

WhatsApp’ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu nedir? Whatsapp’ta mavi tik olmadan mesaj nasıl okunur?

WhatsApp Mavi Tık Nedir ?

WhatsApp’ta size yollanan mesajı eğer aldıysanız ve tıklayıp o mesajı okumadıysanız eskisi gibi klasik gri renkte kalıyor. Ama eğer mesaja tıklayıp mesajı görüntülediğiniz zaman karşı tarafın tik işareti mavi renk olarak beliriyor. Bu da yollanmış olan mesajın okunduğunu gösteriyor.

WhatsApp’ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu

Whatsapp’ta sohbet ederken bazen görünmek istemeyiz. Öyle durumlar olur ki arada hiç mesajlarına cevap vermek istemediğimiz insanlar da çıkar. Üstüne de bize ne yazıldığını görmek isteriz. Genellikle stresli ruh haline neden olan bu “mavi tik” güncellemesi insanların hemen cevap verme hissine kapılmasına neden oluyor. Ama bu durumdan kurtulmanın pek çok yolu var. Sizi bu durumdan kurtaracak üç farklı yolu sizin için derledik. İşte WhatsApp’ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu

1. Uçak Modunu Etkinleştirin

Karşı tarafın haberi olmadan mesajları okumanın ilk yolu telefonu uçak moduna almak. Mesajların geldiğini gördükten sonra telefonu uçak moduna alın ve ardından WhatsApp’a geçerek mesajları okuyun. Bu şekilde mesajları okuduğunuzda karşı tarafın ruhu bile duymayacaktır. Uçak modunu etkinleştirmek için bildirim panelinden “uçak modu’na” tıklayıp gelen pencerede “Etkinleştir” butonuna dokunabilirsiniz. WhatsApp'ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu Uçak modu ile mesajı okuduğunuzda karşı tarafa bilgi gitmez ancak normale döndürdüğünüzde mesaj bilgisi yine de gidecektir.

2. Anasayfa Wigdet’larını Kullanın

Gelen mesajları karşı tarafın haberi olmadan okuyabileceğiniz en kolay yöntemlerden biri de WhatsApp Widget’larını kulllanmak. WhatsApp Widget’larını kullanarak karşı tarafın haberi olmadan mesajları okuyabilirsiniz. Üstelik uzun mesajları da kaydırma özelliği sayesinde okuyabiliyorsunuz. Widget’ları kullanmak için şu adımları izleyebilirsiniz. Cep telefonunuzun ana ekranına WhatsApp Widgetı ekleyebilirsiniz. WhatsApp widgetını ana ekranınızda basılı tutarak widgetlar bölümünden ekleyebilirsiniz. WhatsApp'ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu

3. Gizlilik Ayarlarınızı Düzenleyin

Ayarlar>Hesap>Gizlilik altından düzenleyeceğiniz bir kaç ufak ayar ile habersiz olarak mesaj okumanız yine mümkün. Karşı taraf için sinir bozucu bir özellik olsa da işe yaradığı gerçek. Ancak bu ayarı etkinleştirdiğiniz zaman siz de karşı tarafın mesajlarınızı okuyup okumadığını anlayamayacaksınız. Okundu bilgisini etkinleştirerek mesajlardaki mavi tiki kapatabilirsiniz. WhatsApp'ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu WhatsApp’ta Karşı Tarafın Haberi Olmadan Mesaj Okumanın 3 Yolu ‘ndan her hangi birini kullanarak Whatsapp  mesajlarını habersiz bir şekilde okuyabilirsiniz. Whatsapp dışında Facebook Messenger  ve iMessage’da da Görüldü Özelliğini Kapatabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayın. Whatsapp ile ilgili sitemizde bulunan 1 Ton içeriğe kolaylıkla hemen buradan  ulaşabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir