Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?

Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir--TeknolojiDolabı

Müzik dinlemeyi kim sevmez? Hemen hepimiz yolda işe giderken, iş yerinde veya yalnız olduğumuz her anımızı müzik dinleyerek geçiyoruz. Bunun için çeşitli uygulamalar ve web siteleri kullanıyoruz. Çevrimiçi müzik dinlemek için son haftalarda yıldızı parlayan Tubidy’den bahsetmek istiyoruz. Hem videolar indirip izleyebildiğiniz hem de MP3 listeler oluşturabildiğiniz Tubidy hem iOS üzerinden hem de web tabanlı olarak ücretsiz hizmet veriyor. Peki, Tubidy nasıl kullanılır?

Tubidy web tabanlı müzik videosu izleme, dinleme ve indirme platformudur. Tubidy daha kullanışlı bir hale gelirken, mobil görünümlü temadan sıkılanlar için daha web kullanım alışkanlıklarına yönelik bir arayüzle servis veriyor. Tubidy ister mobil, ister internet üzerinden rahatlıkla kullanılıyor.

Tubidy internet üzerinde nasıl kullanılır?

Tubidy her ne kadar adresi http://tubidy.mobi/ olsa da web üzerinden rahatça üye olunup kullanılan bir video arama ve indirme servisi. Aynı zamanda bir web servisi de olan Tubidy için illa ki iOS bir cihaz kullanma zorunluluğunuz yok.

tubidy-web-TeknolojiDolabı

Tubidy’e nasıl üye olunur?

Tubidy müzik servisini kullanmak için çok da bir çaba harcamıyorsunuz. Yukarıda gördüğünüz gibi son derece sade bir web arayüzüne sahip. Ana sayfasında o anda küresel olarak en çok izlenen videoların adını görebiliyorsunuz. Ancak üye olmanın bazı avantajları da var elbette. Tubidy’nin arayüzü şimdilik İngilizce, başka bir seçenek yok ama müziğin dili evrensel değil mi? “My Account” seçeneği hemen üye olmanızı sağlıyor.

tubidy-uyelik-TeknolojiDolabı

Tubidy’e üye olmak sadece 15 saniye kadar sürüyor. My Account seçeneği size eğer üyeyseniz hemen giriş olanağı sunduğu gibi, eğer değilseniz üye olmanız için bir seçeneği aynı sayfada alt alta sunuyor. Üye olmanız için bir kullanıcı adı, bir parola, cinsiyetiniz ve yaş aralığınızı belirleyerek güvenlik kodunu girmeniz yeterli oluyor.

tubidy-uyelik2-TeknolojiDolabı

Daha sonra tek yapmanız gereken SIGN UP butonuna tıklamaktan ibaret. Daha sonra karşınıza gelen Kullanım Koşulları sayfasında en aşağı inerek “kabul” düğmesini tıklayıp yine verilen kodu girip hemen altındaki “Accept” butonuna tıklayarak artık servisi kullanmaya başlıyorsunuz.

Kaynak: Tamindir Blog (Kaan Ezgimen)

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.