Pokemon GO Hızlı Level Atlama Rehberi

Pokemon GO çıkışıyla beraber tüm dünyada büyük sükse yaratmayı başardı. Resmi olarak ülkemizde çıkış yapmamasına rağmen APK yöntemiyle birlikte oyun severler tarafından telefonlarına yüklendi. Fakat sosyal medyada öylesine büyük bir etki yarattı ki, sadece oyun severler değil, büyük küçük çoğu insan tarafından da merak edilerek indirildi.Nasıl hızlı bir şekilde level atlanır ve püf noktaları nelerdir Pokemon GO Hızlı Level Atlama Rehberi mizde bahsedeceğiz.

Pokemon GO Hızlı Level Atlama Rehberi

Pokemon GO Hızlı Level Atlamak için aslında yapılması gerekenler basit. Yeni eşyaların kilitlerini açmalı, etrafta bulunan GYM‘leri keşif etmeli, yakaladığımız Pokemon’ların Combat Power’larını yani CP‘lerini geliştirmeli ve daha fazlasını yapmalıyız..

Hızlı bir şekilde level atlamak tabii ki XP olarak adlandırılan puan sayesinde oluyor keza bu puanın kazanılması içinde yine yapılması gerekenler şöyle; elbette Pokemon yakalamaktan başlıyoruz sonrasında ise onları geliştirmek, PokeStop‘lara gitmek ve kapışmalara katılmak…

Bunları zaten yapıyoruz, püf noktalarına gel dediğinizi duyuyorum. Hadi başlayalım!

PokeStop’lara hücum!

Pokemon GO Hızlı Level Atlama Rehberi-1

Öncelikle oyunu oynadığınız yerleri genelde yoğun PokeStop‘larının olduğu bölgelerden seçin. Tek seferde yapacağınız PokeStop ziyaretinden 50 XP kazandığımızı düşündüğümüzde, bol PokeStop‘lu bir bölge işimizi hayli kolaylaştıracaktır. O nedenle bizce en az 5 PokeStop barındıran bölgelerde takılmakta fayda var.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir