Tinder’da Eşleştiğiniz Kişiden Cevap Gelmiyor mu?

Tinder’da Eşleştiğiniz Kişiden Cevap Gelmiyor mu? Tinder için çöpçatanlık uygulamaları arasından en fazla tercih edilen uygulama tanımını yapabiliriz. Basit bir çalışma mekanizması olan uygulama, karşınıza rastgele çıkan kişilerden karşılıklı beğendiğiniz kişilerle eşleşip sohbet edebilmenize imkan sağlıyor. Eşleşme sağlanana kadar aslında her şey basit bir şekilde ilerliyor, asıl olay ise buradan sonra başlıyor.

Eşleştiğiniz kişiyi etkileyebilmeniz için bir şeyler yapmak zorundasınızdır ya hani (bu daha çok erkekler için geçerli), yapılan saçma bir hareket, karşı tarafın bütün ilgisini bir anda yok edebiliyor. Sosyolog Dr. Jess Carbino’nun bu konuda yaptığı bir araştırma gösteriyor ki eşleşme sırasında ilk etapta yalnızca bir GIF göndermek, karşı taraftan cevap gelme olasılığını %30 oranında arttırabiliyor. Bununla ilgili şu açıklamayı yapan Carbino, ‘Eğer kişiliğinizi mizahi yolla göstermek yerine yalnızca bir GIF göndermek yeterli olabiliyor. GIF’ler, küçük bir konuşma başlatabilmek adına harika bir yoldur’ diyor.

Tinder’da Eşleştiğiniz Kişiden Cevap Gelmiyor mu?

Fakat bunun için karşınıza gelen her GIF’i de göndermemeniz gerekiyor. GIF arama çubuğuna yazdığınız bir kelimeden sonra karşınıza çıkan GIF’lerden en uygun olanını göndermelisiniz. Örneğin arama çubuğuna ‘merhaba’ yazdıktan sonra kalpler içinde ‘merhaba’ yazan bir GIF’i gönderirseniz, muhtemelen bu eyleminiz ‘eşleşmeyi kaldır’ ile sonuçlanır.

Taktik bir sosyologtan gelince ben de sizlerle paylaşayım dedim. Bu vesileyle belki de aradığınız kişiyle tanışmış olacaksınız, kim bilir 🙂

Sitemizde bulunan Tinder konuları:

Tinder’a Instagram Hesabı Nasıl Bağlanır?

Tinder nedir? Nasıl kullanılır?

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir